• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

homemade tractor

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
@danot odlicna stvarcica do njive i nazad.......ovdje ima i motor i mjenjac 2 u 1 .......bitna mu je osnova, ako se ukaze potreba za necim jacim......MZ-a ima po sikarama
pitam se kako bi se ponasao s necim tipa RR


za ovo se neko pravo zauzeo da napravi, i svaka mu cast
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uLeDoajXWP8&feature=youtu.be[/YT]
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Zar je ovo homemade izrada, ja nemogu da verujem, razgledao sam svih video na youtube od tog coveka, nevjerovatno, cak na zadnji kotaci ima reduktori, kocenje prednja osovina, izlazno vratilo-hidraulika napred-nazad,ako je stvarno homemade ja skidam kapu ovog konstruktora, velike pare su ulozene:supz:
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Ovo je jedan home made traktor.
Prijatelj mi je bio u Slovačkoj kod rodbine pa je u dvorištu naišao na ovo ::supris:

Uploaded with ImageShack.usNeznam od čega i šta ali uglavnom to je to

To je "Škoda", benzinac naravno. Škoda jeste sporoobrtajni benzinac, ali ne znam da li u dovoljnoj meri za da pogoni jedan traktor. :confused:
 
Na vrh