• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

honda f630

  • Temu pokrenuo lovacraÅ¡
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Isti ti je remen samo drugi omjer snage.
Trebala bi biti stalno ukopcana jer kad krenes s frezom tesko ces ju u hodu ukopcat,samo kad ju vodis do vrta ili njive iskopcaj da ti noge ne uhvati!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja sam na ovoj hondi tastovoj zatekao kais 930-17 borovo. i to perfektno odradjuje sto se pogona [kvacila] radi. znaci taj kais ide za spore brzine za vucni frezer. kad se koristi u transportu i ostalim poslovima ide na brzi prenos brzina i tu je 950-17 kais koji sam i sam koristio na mojoj hondi. nemam upustvo da bih tacno rekao ali kazem sta sam video i kako radi. taj predhodni vlasnik je uz hondu i vucni frezer koji je bio na njoj namontiran dao jos 10 novih kaisa po 5 od obe duzine i to borovo proizvodnje.mozda bi mogao i sa 950-17 da radi nisam probao spanovati za frezer vucni ali verovatno bolje odradjuje sa ovom merom od 930-17.vucni frezer duplo vise opterecuje taj pogon i verovatno zato se spanuje na kraci. rucica na frezi sluzi da ga ukopcas kad zelis frezovati da nedodje do slucajnog povredjivanja. ali nizbrdo frezovanje nikad netreba raditi upravo zbog velike verovatnoce da se noge iseku. po strani i uzbrdo se radi.znaci kad hoces frezovati vratis polugu kvacila ubacis frezer i teraj . cim ti netreba iskljucuj
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh