• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ocat Tomice,ne zezaj.https://top9.info/2022/06/03/pustinjski-pijesak-privlaci-magnet-i-u-engleskoj-smrtonosno-zaprasivanje-napokon-priznali-i-to-na-drzavnoj-televiziji/https://top9.info/2022/06/03/pustinjski-pijesak-privlaci-magnet-i-u-engleskoj-smrtonosno-zaprasivanje-napokon-priznali-i-to-na-drzavnoj-televiziji/

Konacno na HTV-u.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
susedu se vino skiselilo, bi to pomoglo?... :unsure:

Bi.
Ali samo ako skuhaš pravi vojnički grah - ne od kanadera nego naš zelenček (to je - ne kanader neg zelenček - zato jer pokvarenom strancu grahu kanaderu nemreš verovati, sigurno ima tajni plan sabotirati plinsku gahovu efikasnost) , pojedete ti i cela obitel ti po tri duboka tanjura, napenalite riti prema oblaku, kiseliša spakiraš u pol literne flašice - nikak literne ak ti kilaža nema kapaciteta za iznadprosječan rok - bar 120 kila tela sa riti skupa, ne bu dosta dometa rok imal zbog težine flaše - i jednom rukom pridržavate flašicu ober riti a drugom se napenaleni pridržavate za zemlju da se ne prehitite prije neg riti rokneju i raketiraju flašice v oblak.
Pazi - prvi rok je najjači, da ga ne potrošiš v promašaj, drugi mortik do oblaka ne bu flašicu odnesel niti polliternu pak nas bude tuča stukla kak mamlaze.

I naj mi sada reći da ti sused neće za inat dati kiseliša sam zato jer te mrzi i želi ti da ti tuča spraši plastenike, pak se zvlačiti iz programa narodne protugradne obrane. :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Sirce je sirutka?
Vozim ja prije koje leto mladariju na offroad na Mrakovicu (Kozara) i tam negde prije Prijedora krenu kojekakvi natpisi na čirilici.
Pitam ja njih, jel znate kaj ovo piše?
Normalno, oni pojma nemaju.
Velim ja sirče, znate kaj je to?
Niko pojma nema, a ovaj jedan pametniji ispali ko iz topa.
Pa mali sir 🤭
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Kad smo već kod sir.ovog. Često se spominje sirnica! Ali nema ono značenje koje pamtimo mi fosili
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa mozda nekomu pomogne da se probudi. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo dragi forumasi,gledam jucer nastradali neki dijelovi Hrvatske,Bosne.Zar je to vama uredu,nebunite se nista u redu vasa VOLJA.
Zabranili protugradnu obranu,kazu ne pomaze naucno dokazano,ma nemoj,zvona ne zvone ili su ponegdje pocela.
Primjecujete da nekoje dane avioni saraju nebom
bezmilice,nekoje dane skoro ni ne lete ili kratki tragovi.
Truju nas dragi ljudi a mi sutimo,to znaci da se stime slazemo,tako je po pravu pitajte svakog advokata.
Unistavaju nam usjeve,kuce,puteve,egzistenciju a najgore od svega dostojanstvo.
Slijedeci mjesec se sprema obavezno cijepljenje protiv majmunskih boginja,zar smo majmuni?
Dali ce uspjeti zavisi od nas,ako sutimo znaci stime se slazemo,poslije jeebanja nema kajanja.
Primjecujete da sam uvijek pisao hrabro,glasno i jasno,zbog cega pitam se,dali je to vecina zasluzila,no opet prevagne da treba pomoci pogubljenima i prestrasenima.
Pjevam ja i dalje onu moju...more se pjeni jeebe se meni,u zivotu sve mi ide predobro,tako da bi morao stavit kamencic u cipelu.
Ali ja sam druzeljubivo bice,covjek,zivi covjek a ne osoba,ID,broj,zato mi zao pojedinih koji su klonuli duhom jer ce uskoro i tijelom.
Koliko ce nas ostati,nezna nitko,mnogi potiho odlaze,mnogi imaju problema sa zdravljem a pomoc traze na krivu mjestu.
Odavno je vas hotela pricao da je ovo plandemija,cisti se zito od kukolja,rijetki od vas su shvatli i li poceli sumnjati.
Jos jednom vam porucujem,NEBOJTESE,rjesenja ima,a rjesenje je vasa SLOBODNA VOLJA koja ce biti uvijek uslisana.
Toliko za sada,nemojte pomisljati da se pravim vazan ili pametniji od drugih,dosta sam ja gluposti i neprevdi cinio,ali konacno sam krenuo svojim putem i to tezim jer laksi te uvijek zezne.
👨‍🌾

ps.razmislite i uzmite vremena za sebe.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo dragi forumaši,dobro jutro svima vama.Drago mi je da vas je većina zdrava duha nakon ove dvije godine duhovnih i fizičkih kušnji.
Svijet se ubrzano mijenja,staro nestaje,Nato,EU pa čak i USA i to više niko nebre zaustaviti.
Danas je Vlad i mir nakon ponoći naglo došao u Kremlj,sigurno ne brez razloga,saznajemo možda ovih dana.Sa druge strane bare,Bidonček i dalje muca i melje gluposti a Trampinjo održva skupove i iznosi tajne.
Mnogi ljudi još spavaju i ne koriste Slobodnu Volju,još ne rješavaju svoje probleme nakon pikanja a vrijeme ističe.
Valjda ste primjetili da jučer(bar pri meni)nekak slabo lete avioni a sezona tek počinje,nemaju uopšte tragove "sagorijevanja",nekaj ih jeebe.Jeebemo ih mi "ludjaci" na Balkanu na svoj način,mi sve jači a oni slabiji.
No igra za spas Planete još traje,zavisi od vas dragi ljudi dali ćete nam pomoći ili odmoći,imate SLOBODNU VOLJU i nemojte da niste znali.
VI sami krojite svoju sudbinu.
Kao drugo,valjda ste primjetili promjene u prirodi,ovih dana je vruće a nema tuče,navečer i ujutro ima rose kao i nekada,biljke rodile,više plodova,više meda,životinja.
Primjećujte znakove vremena,govorite i živite,hrabro,glasno i jasno to vam stalno napominjem.Evo i u fašističkoj Austriji ukinuli u četvrtak obavezno cijepljenje,govorio sam ljudima da nikad neće ni primjenjivati,ovce nisu vjerovale.
Još jednom dragi ljudi Nebojtese i konačno se probudite jer stižu velike kušnje,pratite znakove vremena i donosite odluke iz srca te prestanite MRZITI LJUDE .:ppozdrav:👨‍🌾
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Vani je jako vruče kod nas :
Screenshot_20220627_124705_com.android.chrome.jpg
Držim se sjenice i hladovine:
IMG_20220627_115504.jpg
Čitam na mobitelu o statusu poljoprivrednog zemljišta, nakon moratorija od 10 godina, za prodaju strancima, građanima EU:
Screenshot_20220627_124313_com.android.chrome.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Sve će kupiti kojekakvi stranci i što onda?
"Imamo Rvacku" odlazi u zaborav!
Što ću ja ili bilo tko drugi braniti?
:unsure: :eek::cry::mad:

Kod mene 33°, a osjet 35°C
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
...
Čitam na mobitelu o statusu poljoprivrednog zemljišta, nakon moratorija od 10 godina, za prodaju strancima, građanima EU:
View attachment 51015
Dovoljno razloga da se zemlja proda strancima, a naši ljudi da budu kmetovi na vlastitoj zemlji...
Eto kaj dobroga nam je članstvo u koloniji doneslo...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Uzmi molim te taj članak i pročitaj ga cijelog, s razumijevanjem, "nemoj samo komentirati, tek toliko da komentiraš". Članak nije glup, čak što više poučan je. Tko nam je kriv što smo si svojim postupcima stvorili takve uzroke, koji nam donose takve posljedice, misliš da ostatak EU, nemojmo se zavaravati.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
A tko si ti da te pitaju oš u koloniju?
Dali su ti otprte granice.....dobro ne zbog stoke sitnog zuba, nego zbog sebe i čkomi, tak nam je lepe!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh