• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jao,jao kakvo vi to bjezanje spominjete.Pa zar nema vise na forumu junaka za megdan,svi primireni,sutljivi,gdje vam je balkanska krv ludih Slavena. 🙃
Salu na stranu,nekome ovdje na forumu je jasno,da se odavna vrsi genocid nad Slavenima,oni nas se boje a fala Bogu imaju i zasto.
No ludi Balkanci se bude,igra tek pocinje,mislili su nas raselit po evropi,zatrat nam sjeme,no skuzili smo njihovi igru i shvatili snagu familije i prijateljstva sto je kod njih izumrlo.🤫
Ne bojte se moji prijatelji,ima dosta probudjenih ljudi na brdovitom Balkanu,a mi koji smo po svijetu znamo njihove mane.Hotela vam kaze,doci ce do ujedinjena Slavena,tako je zapisano,tako ce da i bude.🙋‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo ljudi,vec sam jednom pitao ali nije na odmet.Koji zivi stvor jedini levitira na nasoj majcici zemlji?
Zasto braca muslimani ne jedu svinje? :unsure:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,177
Mislim da to čak nije pravilo ko svih, jer i oni kažu da ne grijeh u usta već iz usta.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi.
Krecemo opet sa bajkama,nekada je postojala Tartarija🤫 golema zemlja,a kazu da se povijest ponavlja,znaci opet ce da se stvori velika zemlja Slavenskog naroda.
Mozda prije nego sto mislimo,opet cemo biti svi ujedinjeni,citava Njemacka dio Italije pa sve do dalekog istoka,mozda Kamcatke.
Ja bih bio sretan da se to sto prije dogodi,kako je svama dragi kolege,kakvi su vasi snovi. :unsure:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
2,996
Zdravo zivo moji forumasi.
Krecemo opet sa bajkama,nekada je postojala Tartarija🤫 golema zemlja,a kazu da se povijest ponavlja,znaci opet ce da se stvori velika zemlja Slavenskog naroda.
Mozda prije nego sto mislimo,opet cemo biti svi ujedinjeni,citava Njemacka dio Italije pa sve do dalekog istoka,mozda Kamcatke.
Ja bih bio sretan da se to sto prije dogodi,kako je svama dragi kolege,kakvi su vasi snovi. :unsure:
Nadam se da bu v toj zemlji službeni jezik kajkavski kaj se pak nebu trebalo vučiti strane jezike:):)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nemam nista protiv,no biti ce to golema zemlja pa ce biti dosta narjecja bar u pocetku,nije ni ruski tezak za nas. 🙋‍♂️
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh