• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,940
Tuđman na samrti luta gore sa sv. Petrom koji mu pokazuje Raj i Pakao, koji se sastoji od "lonaca" za svaku naciju i okolo straža da ne pobjegnu iz pakla.
- Evo u ovom loncu su Njemci, u ovom Talijani ima tu još takvih kao Francuzi, ali sve uobičajeno!
- A zašto ima toliko straže oko onog lonca, a oko ovog niti jednog?
- E vidiš tamo gdje je straža su Židovi i mora biti toliko stražara. Oni malo pa malo naprave most, isto kao mravi i žele pobjeći iz Pakla, a straža ih gura nazad.
A ovi ovdje gdje nema straže su Tvoji, kad god netko proviri glavu drugi ga povuče - "e, nećeš ti idem ja"!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši!
Evo neznam kako da započnem a da nikoga ne povrijedim:unsure:,nemoguća misija zato se unaprijed ispričavam.
Zajebanciji je došao kraj,ende,game ower,mnogi su nasjeli na moronu,nažalost iz pemenitih uvjerenja.
Cijepi se ,misli na druge.....mamu im krenem koščejsku,kako li su mudro smislili slogan.
Vili vanili,lažinović,balenka ,caparapak,anemično zlo su se svaki dan vrtili na TV i programirali naivne.
Ukrali su vam dušu pa ste i nas zdravomisleće napadali i prijetili nam nepružanjem zdravstvene pomoći(naravno ne svi).
Sramite se zbog toga,zaboraviti vam nećemo al oprostiti možemo,odavna sam govorio da je sve ovo Plandemija.
Čudni su putevi Gospodnji,sotona je mudar,premudar za posrnulog čovjeka,od probuđenog bježi,zato Nebojtese dragi ljudi koji ste Prestali Mrziti Ljude.Po mojem osjećaju i nekim saznanjima,tko se želi iskupiti i povratiti čovječnost ako je dva puta bockan može,oni koji su uzeli treći puta žig zvijeri,mislim da su izabrali stranu.
Dakle,SLOBODNA VOLjA je najveći zakon u SveMiru i to se poštuje.
Sada druga tema...budućnost i vremena koja dolaze,staro odlazi i sve loše snjime.
Odlazi Amerika,EU,Republika Hrvatska doo.,odlazi kompletan anisistem sa koščejima,parazitima i zlotvorima.Odlazi naše anemično zlo sa svim političkim prostitutkama,valjda primjećujete kako govna i istine dolaze na svjetlo dana.
Maje ,nekada razvijena civilizacija,je prestala brojiti vrijeme 21.12.2012,nije to bilo slučajno-istražite,Papa Franjo je objavio 13.7.2013 g. Motu Proprio-iszražite,neću namjerno da dobijete sve na tacni ko paraziti.
Dakle dolazi Novo Doba,već sam spominjao veliku Panslaveniju,od Atlantika do Japana,da, dolazi veliko Carstvo.
Porodica Romanovi nije nestala,u februaru ove g.je istekao stogodišnji moratorij Romanovih,zato je Vladimir Veliki krenuo u čišćenje Carstva,ne vjerujte više novinarima kad spominju Ukrajinsku ofenzivu,dajte najte progledajte već jednom.
Nametnuli nam čak i ek.krizu,nema energenata,pa hrane a sada žele na mala vrata uvući nato u sukob.
E moji Hazari-židovi ,Slaveni su pretvrd orah za vas,sve lakše vas čitamo.
Napravićete vi još sranja ovima pogubljenima,zvijer je najopasnija kad joj otkineš glavu,treba ostati miran i biti promatrač.
NEBOJTESE,družite se više dragi ljudi,postanite hrabriji,laži recite NE,govorite i živite istinu i čuvajte našu mladost,naš ROD.👨‍🌾:ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši,evo da vas zamolim.
Koščeji će ovih dana da napadaju naš prelijepi Balkan sve do Petka ujutro,ako ih sada rasturimo propal im je plan Glad.Znači naši plodovi će biti spašeni,stoga vas molim da pomognete kuvanjem sirćeta(octa) i molitvama,vaša je volja,dali ćete pomoći majci prirodi ili biti poslušni robovi antisistema i zlikovca Švaba.👃:unsure:👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moji ljudi,ne zamjeram vam,pre neku godinu i ja bi se smijao tome i sprdao tim budalaštinama.
No moja luda glavica me spasila,od morone,tzv.rata u Ukrajini iliti ruske agresije,klimatskih promjena,umjetne krize i od laži anemičnoga i ostalih zlotvora.
Slobodna je volja,tko želi neka spava i dalje te vjeruje onoj kutiji što programira ljude i pravi robove te poslušnike.
Meni je toga sranja dosta...more se pjeni jeebe se meni.
Još imate vremena da počnete živjeti,a oni koji ste sretni kreatori svog postojanja,svaka čast. :ppozdrav:
.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
@hotela zapravo "pili naopako" tako da ne potakne "našu reakciju" koja bi zapravo njemu baš smetala, mislim da sam ga prokužio, :ROFLMAO::hahah::ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jašta da se računa, ako svjesno to radiš, kroz tvoje misli djeluju octene pare kao i ostale tvari. Ne mogu da odgonetnem što to poručuje kolega plus, možda što sam ja minus. :unsure: :ppozdrav:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo dragi ljudi,valjda vec svi polako shvacate plandemiju,ko nije dosad nece nikada.
Plandemija nije vise popularna kao ni specijalna akcija brace Rusa u kojoj se medjusobno ubijaju braca i rodjaci,mi to najbolje znamo jer dozivismo.
Prokleti zlikovci opet isti scenarijo a salju im stalno oruzje da obave posao za njihove interese.
No ukrajinski narod je Slavenski,shvatice ubrzo odakle duva vjetar i onda ce krenuti stvaranje nase Panslavenije ili kako ce se vec zvati,ceka se potez brace Poljaka i Srba gdje smrdingrad jos spava.
Uveli su nam laznu krizu,pa opet lazu i obmanjuju zagrijavanjem planeta,smjeraju nestanak fizickog novca a ako treba nacrtat ce nam i letece tanjure i serpe na nebu da nas plase.
Primjetili ste ovih dana kako je Geoinzinjering mocan gdje se ne kuva ocat i ne postuje Stvoritelj,opet prestraseni i ravnodusni vjeruju u krivnju majke prirode.
Nema veze,mnogo ljudi se budi,mnogo se pita sto se to desava sa planetom a odgovor je jednostavan.....tamne sile,rotsildi,sorosi,vatikan,vasington DC,london of siti, pa onda nize rangirani,fasistkinja lejenica,makaroncic,anemicni kompletno sve politicka prostitutke nas polako porobljuju,taktikom dva koraka naprijed jedan nazad,odavna ih je Kresimir Misak razotkrio.
A narod spava i trpi,guta njihove lazi, i postaje glup,tup i neupotrebljiv zato se provodi Agenda 2030,no nece im uspjeti.Zaboravili su na jednog vaznog igraca a to smo mi neustrasivi Balkanci,mi smo ih prokuzili i otvoreno se borimo protiv ovih svih zlotvora.Citav svijet zna za sinove Balkana...Tita,Teslu,Modrica,Djokovica i najveceg od svih
Rado-Mira,ko je Radomir,svi ga znate i neznate,jos je rano za to.
Da se vise ljudi probudi i to sve shvati na prelijepom nepokorenom Balkanu,ova sahovska igra bi vec odavna bila gotova, bice, jer sve vise pijuna napusta ovu igru.

Imate SLOBODNU VOLJU,ako vam se svidja igra ostajete dobrovoljno u Matrixu,ako ne, imate podrsku Stvoritelja jer je vasa slobodna volja najveci zakon u SVE-MIRU.
Imate osim lazi i programiranja, istine i u Bibliji ,no mnogi neznaju citati izmedju redova niti spoznati Znakove Vremena.
Smijete se iz hotelinog kuvanja sirceta,zahvaljivanja Stvoritelju,vasa je volja ,meni nesmeta,ide mi super u zivotu pa osjecam krivnju sto mnogi pate.
Ne usrecuje me to,al ne razumijem ljude da konacno shvate...promijenimo sebe i promijenicemio svijet,mudri Gandhi je to spoznao i zapisao,no ljudi ne citaju,ne beru mudrost,zaboravise zdravu logiku seljaka.
Za kraj svima vama koji kuzite kaj se dogadja,samo hrabro dragi ljudi,glasno i jasno iznesite svoju Volju i pjevajte .... more se pjeni jeebe se meni,jer stari svijet odlazi....


:ppozdrav: 👨‍🌾 🤫
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Vladimir Veliki krenuo u čišćenje Carstva,ne vjerujte više novinarima kad spominju Ukrajinsku ofenzivu,dajte najte progledajte već jednom.
1803876.jpeg

Mladi Rusi od danas tako oduševljeno trče velikom Vladimiru, da ih policija mora zadržavati.
Izgleda da se @hotela kolegi ocet jako pokvaril...
Neki su Rusi danas uspjeli doči čak i u BG, definitivno ne znaju što čine :unsure::cry:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
@ZJ to si ti sam ljubomoran jer je sa glave otpala. :hahah:
Nisam, imam ja još toga na glavi (da je bar i u glavi?), samo kaj je malo po njoj snijeg poprašil ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Napušta još pametniju glavu 🤭 🤭 🤭
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh