• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Huki

H

huki

Guest
Dragi forumaši,
Kupio sam traktor MF-260 u Vrbovcu kod Jurvala. Kredit je prekod Hypo banke. Isporuka je za cca desetak dana. Slike stižu.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
huki kaže:
Dragi forumaši,
Kupio sam traktor MF-260 u Vrbovcu kod Jurvala. Kredit je prekod Hypo banke. Isporuka je za cca desetak dana. Slike stižu.

čestitam na kupnji. sretno 8)
 
H

huki

Guest
HVALA svima ne čestitkama.
Nadam se da će me traktor za moje potrebe revno služiti.
Inaće u Jurvalu su veoma kooperativni, susretljivi i uslužni.
Servis i rezervni dijelovi su kod njih osigurani na vrijeme.
Kod interesiranja za kupnju traktora bili su veoma susretljivi.
Čak su punidili listu prijašnjih kupaca dotićnog trakrora sa adresama i brojevima telefona za informacije.
Imaju vrlo malo prigovora od kupaca koje nastoje odmah riješiti u što najkraćem roku.
Lijep pozdrav svima i čitamo se @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
čestitam na prinovi :!: :!: ;) :partyman:
očekujemo slike kad stigne :!:
 
R

Rajtek

Guest
Pozdrav.
Bio sam u subotu u Šašinovcu. Kupil sam kantu za muzilicu, kod čovjeka, tam u ulici poslje vatrogasnog doma, kod onog potoka, čovjek ima 3 Deutza n dvorištu i bavi se preodajom....
Jesi ti blizu njega???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Servis i rezervni dijelovi su kod njih osigurani na vrijeme.
Kod interesiranja za kupnju traktora bili su veoma susretljivi.

Naravno da su susretljivi kad kupuješ, a poslije kad su dijelovi u pitanju...
 
D

Dani

Guest
Cestitam na kupnji. Kad stigne, postaj slike. :)
Opcenito, vidim da obogacujes gospodarstvo. Svaka čast! :D
 
H

huki

Guest
Rajtek kaže:
Pozdrav.
Bio sam u subotu u Šašinovcu. Kupil sam kantu za muzilicu, kod čovjeka, tam u ulici poslje vatrogasnog doma, kod onog potoka, čovjek ima 3 Deutza n dvorištu i bavi se preodajom....
Jesi ti blizu njega???

Jesam. Ako ideš cestom paralelno uz potok onda si prošao kraj mene. Mogao si ga pitati za mene, pa bi se upoznali i popili koje pićence. Iskreno mi je žao što se nismo susreli.
 
T

toni333

Guest
huki kaže:
Dragi forumaši,
Kupio sam traktor MF-260 u Vrbovcu kod Jurvala. Kredit je prekod Hypo banke. Isporuka je za cca desetak dana. Slike stižu.
Čestitam na kupnji traktor je predobar i nek ti služi vječno :D :D
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Čestitke na kupovini!
I nek opravda ovo Massey ferguson šta piše na njemu. :D
Jel može neke karakteristike traktora i naravno cijena...
 

Najnoviji postovi

Na vrh