• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
ljudovi trebam malu pomoc. treba mi neki serviser ili majstor koji ima komp za hurliman, pa ako znate koga molio bih broj telefona
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
neznam ko ima, ali ne treba ti bas za hurliman, može bilo koji takav iz cijele sdf grupacije.
(znam da sam vjerojatno otkrio toplu vodu , ali samo kažem)
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Ovlasteni servis za Lamborghini traktore

Automehaničarska radiona “Mutak”
Petrova gora 9, 49253 Lobor, HR
tel: 049/430-772, mob: 091/880-6698
mob: 099/704-5050, fax: 049/430-400
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Ovlasteni servis za Lamborghini traktore

Automehaničarska radiona “Mutak”
Petrova gora 9, 49253 Lobor, HR
tel: 049/430-772, mob: 091/880-6698
mob: 099/704-5050, fax: 049/430-400

hvala na informaciji, probat cu sutra u hubzinu pitat, danas saznao da i oni novije traktore rade a puno su mi blize
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
slika-90137-2012-01-1327040640-velika.jpg
 
I

izetfazlinovic

Guest
pozz, forumasi, sve najbolje u novoj 2013

evo mene zanima vase misljenje: razmisljam o kupnji novog traktora
imam oko 10 ha zemlje i mislim se baviti oranje,muljanjem,frezanjem
dal se isplati kupovati novi traktor ili je bolje nac nesto rabljeno a da bude dobro(mada ja mislim da za traktor koji je star do 5 god je puno 4 ili 5000h rada s tim da ima lose gume,nek se desi tu i tamo jos neki problem i evo jos par tisuca eura za popravak).
molil vase misljenje...hvala

ja sam imao na umu da kupim sdf traktor jer su mi oni najljepsi a dvoumim se izmedu Hurlimanna xa 66 i Lamborghinija r2 70 imaju istu konjsku snagu.
posto imam zemlju na brdu trebaju mi jako dobre kocnice
neznam cijenu za nijedan model pa ak mozda znate bih molio?
i dal mi mozete objasniti zasto svi koji posjeduju novi traktor vele da treba imati sto vise brzina? nije mi to jasno zasto pa ak mozete objasniti....
 
S

srebrenik

Guest
Hurlimann.

ja se izvinjajem imam traktor traktor hurlliman h-358 . 1992 godina prednje gume 14,9R 20 a zadnje 420/85 R 28 interesuje me dali su odgovarajuce za taj traktor. Hvala za odgovor. Posto sam novi na forumu izvini ako sam postavio pitanje na pogresno mjesto...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Po mom misljenju bi trebo naprijed imati uze gume(11.2-20, 12.4-20),po podatcima sa konedata on nosi 11.2 24 i 14.9-30, usput u kakvom su stanju te prednje i bili bile na prodaju
 
S

srebrenik

Guest
Po mom misljenju bi trebo naprijed imati uze gume(11.2-20, 12.4-20),po podatcima sa konedata on nosi 11.2 24 i 14.9-30, usput u kakvom su stanju te prednje i bili bile na prodaju

ja jos uvijek radim sa njima nisu cemu na jednoj mi se pocela i sara odljepljivat pa neznam dali cemu vrijede...ja trebam kupit nove il polovne sa boljom sarom pa sta mislis koje da trazim koje su odgovarajuce dabi funkcionisalo sa zadnjim 420/85R28 a na zadnjim jos imam oznaku zemjenskih 16,9R28..poz
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ako su ti zadnje dobre logicnije je da mjenjas prednje jer su jeli i jeftinije,a i po nekoj drugoj strani mislim da su te prednje presiroke za taj traktor
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
pozz, forumasi, sve najbolje u novoj 2013

evo mene zanima vase misljenje: razmisljam o kupnji novog traktora
imam oko 10 ha zemlje i mislim se baviti oranje,muljanjem,frezanjem
dal se isplati kupovati novi traktor ili je bolje nac nesto rabljeno a da bude dobro(mada ja mislim da za traktor koji je star do 5 god je puno 4 ili 5000h rada s tim da ima lose gume,nek se desi tu i tamo jos neki problem i evo jos par tisuca eura za popravak).
molil vase misljenje...hvala

ja sam imao na umu da kupim sdf traktor jer su mi oni najljepsi a dvoumim se izmedu Hurlimanna xa 66 i Lamborghinija r2 70 imaju istu konjsku snagu.
posto imam zemlju na brdu trebaju mi jako dobre kocnice
neznam cijenu za nijedan model pa ak mozda znate bih molio?
i dal mi mozete objasniti zasto svi koji posjeduju novi traktor vele da treba imati sto vise brzina? nije mi to jasno zasto pa ak mozete objasniti....

Što ti je to muljanje?
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
pozz, forumasi, sve najbolje u novoj 2013

evo mene zanima vase misljenje: razmisljam o kupnji novog traktora
imam oko 10 ha zemlje i mislim se baviti oranje,muljanjem,frezanjem
dal se isplati kupovati novi traktor ili je bolje nac nesto rabljeno a da bude dobro(mada ja mislim da za traktor koji je star do 5 god je puno 4 ili 5000h rada s tim da ima lose gume,nek se desi tu i tamo jos neki problem i evo jos par tisuca eura za popravak).
molil vase misljenje...hvala

ja sam imao na umu da kupim sdf traktor jer su mi oni najljepsi a dvoumim se izmedu Hurlimanna xa 66 i Lamborghinija r2 70 imaju istu konjsku snagu.
posto imam zemlju na brdu trebaju mi jako dobre kocnice
neznam cijenu za nijedan model pa ak mozda znate bih molio?
i dal mi mozete objasniti zasto svi koji posjeduju novi traktor vele da treba imati sto vise brzina? nije mi to jasno zasto pa ak mozete objasniti....



Kojim poslom se baviš na tih 10ha?? Žitarice,stoka. povrće??
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Meni jedino nije jasno kako ti se isplati uzimati nov traktor ako radis 10 ha.
 
I

izetfazlinovic

Guest
pa ti dode malcanje,kukurozovine,grnja i takvih gluposti kaj rastu....neznam kak da ti drugacije objasnim

a bavim se sa svim po malo,ratarstvo,vinogradarstvo,stocarstvo, a mislim jos radit malo u sumi bavim se drvma,tak na crno malo.radim sve sta se moze naplatiti, imati neku zaradu.

imam slobodnog vremena,pa da malo i zaradim jer vidim da susjedi dobro zaraduju na tome,a imam i nesto ustedevine pa pitam reda radi,nije da sam nesto jako zagriozo,onak informativno.
mislio sam da mozda daju jos koji poticaj ili tak nesto (jer sam cito tu na forumima da daju neka kapitalna samo mislim da tog vise nema)...
ma dosta mi je tog stalnog popravljanja,stari traktori ili su puno s njima sati napravili i odlicni su dok ih kupujes a dok nesto ode onda sami problemi,pa gume nikakve,pa tu jos nesto i tak se to nakupi.
pa sam mislio da se novi nebi smjel tako unistavati bar do nekih 4-5 tisuca sati a i dalje ak se malo drzis reda i navrijeme servis i tak..... dosta mi je drmanja bubrega,kad cijeli dan ores ruke i noge ne osjecas i umoran si ko sam vrag

neznam nis previse o tome zato me zanima vase misljenje..recite koja bi sulucije bila najisplativija,koji traktor,i kolika bi bila realna cijena uloga..
povecao bi ja i svoju obradu ima jos potencijala (a ak drzava neso daje zasto nbi iskoristio ak se da,
 
S

srebrenik

Guest
zdravo mozes li mi reci koji su brojevi guma na tvom hurlimanu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
pa ti dode malcanje,kukurozovine,grnja i takvih gluposti kaj rastu....neznam kak da ti drugacije objasnim

a bavim se sa svim po malo,ratarstvo,vinogradarstvo,stocarstvo, a mislim jos radit malo u sumi bavim se drvma,tak na crno malo.radim sve sta se moze naplatiti, imati neku zaradu.

imam slobodnog vremena,pa da malo i zaradim jer vidim da susjedi dobro zaraduju na tome,a imam i nesto ustedevine pa pitam reda radi,nije da sam nesto jako zagriozo,onak informativno.
mislio sam da mozda daju jos koji poticaj ili tak nesto (jer sam cito tu na forumima da daju neka kapitalna samo mislim da tog vise nema)...
ma dosta mi je tog stalnog popravljanja,stari traktori ili su puno s njima sati napravili i odlicni su dok ih kupujes a dok nesto ode onda sami problemi,pa gume nikakve,pa tu jos nesto i tak se to nakupi.
pa sam mislio da se novi nebi smjel tako unistavati bar do nekih 4-5 tisuca sati a i dalje ak se malo drzis reda i navrijeme servis i tak..... dosta mi je drmanja bubrega,kad cijeli dan ores ruke i noge ne osjecas i umoran si ko sam vrag

neznam nis previse o tome zato me zanima vase misljenje..recite koja bi sulucije bila najisplativija,koji traktor,i kolika bi bila realna cijena uloga..
povecao bi ja i svoju obradu ima jos potencijala (a ak drzava neso daje zasto nbi iskoristio ak se da,

E bas zato i meni treba veci i udobniji traktor, bez obzira koliko zemlje radim..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E bas zato i meni treba veci i udobniji traktor, bez obzira koliko zemlje radim..

Ti bi kolega trebal prodati sve one stare mališane, ostaviti si novog 539 i kupiti nekog duplaka 65-70 ks i to je onda posel :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ti bi kolega trebal prodati sve one stare mališane, ostaviti si novog 539 i kupiti nekog duplaka 65-70 ks i to je onda posel :)

E da, to sem ja zakljucil vec davnih dana.. budemo pricekali da vidimo kaj bude s tom EU, i ako bu ta poljoprivreda cemu vodila, nekakov dupljak 70+ konjskih snaga sigurno dolazi.. :D bez obzira el bi kojega malisana prodal..
 
I

izetfazlinovic

Guest
za marka 93

poz kolega,daj mi reci dal mozes staviti jos par slika tvog hurlija. sa vanjske i unutarnje strane. i dal mozes rec kaj o svojem traktoru,kolko snage ima,sta od opreme i kolko bi doslo? jako mi se svidaju ti hurliji i polako mi ulaze pod kozu.

daj mi reci dal se jako osjeti kad imas 3 ili 4 celindra?ili je 3 sasvim dovoljno? mene iskljucivo zanima xa 66, dal ima blokadu diferencijala na svim kotacima,spere na svim kotacima,koliko brzina postoji( koja je dobra varijanta)i ti nesto jos reci kaj ti padne napamet! i ak moze se moze usporedivati hurli i cararro 60,koji je bolji? dal mogu sa dvobrazdnim plugom okretacem 14 cola orati zemlju jako je tvrda i teska?dal gazi brazde... hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh