• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,492
Nisi me skontal, ne mislim direktno na Manetovu pilu, več na sve pile, i ne samo pile.... na auto dijelove, traktorske dijelove, veš mašine, frižidere, bušilice..... danas je sve jeftinije kupiti novo nego staro popravljati.
I onda se čudimo kaj novo nikad ne traje dugo ko ono kaj smo nekad imali...
Dali si čuo da je neko u polovan auto kupio novi motor i stavio, pa ne i u traktor. A da kupi nov motor ili mjenjač znaš kako bi bio papreno.
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
211
@mane
Čestitam na kupovini i nek te dugo služi :)
Iz osobnog iskustva mogu ti reći da je ta pila jako dobar izbor. Imam Husqvarnu 435 pet godina i nije bilo nikakvih ozbiljnijih problema sa njom. Dosad je potrošila preko 200 rezervoara goriva. Nešto malo uljna pumpa zafrkavala, no to je rješeno u servisu. 440 je nešto sitno jača od 435. Te pile su savršene za obradu oborenog stabla, rušenje i raspiljavanje debla promjera do 30 cm. Ova moja je dosta lagana, malo troši pa čak je i dosta robusna s obzirom na svoju snagu. Mom ocu je ta pila prvi izbor i uvijek se prvi prima za nju. Samo toči u 440 Husqvarnino ulje za mješavinu Ls+ i neće biti nikakvih problema. E još jedan savjet! Nemoj prejako zatezati maticu poklopca vodilice jer će se time deformirati njeno plastično kućište pile te vodilica neće pravilno nalijegati pa samim time neće biti dobro podmazivanje. Pritezanje vrši sa osjećajem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,641
Dali si čuo da je neko u polovan auto kupio novi motor i stavio, pa ne i u traktor. A da kupi nov motor ili mjenjač znaš kako bi bio papreno.
Pa ja sam ugrađival novi motor u nekog kombija
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,641
Dobro al to je redak slučaj.
Nebi baš rekel da je tak.
Prije par let si imal motora za Fergusona novih za kupiti za novce da se nije isplatilo generalku delati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,641
Ja nisam več dugoooo čul da ga je neko negde ponudil.
 
Na vrh