• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

D

dario01

Guest
Ja sam na jednom motorki tri puta čistio dok nisam očistio , prva dva puta sam samo mislio da sam očistio :finga:

hehe izgleda da si u pravu... uspio sam iz drugog pokušaja...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ja sam na jednom motorki tri puta čistio dok nisam očistio , prva dva puta sam samo mislio da sam očistio :finga:

:rolfer: :rolfer:

dobra! :supz:

onaj vrajžji kompresor i pištoljčić za ispuhivanje čuda rade kod čišćenja motorke,
samo treba i zaštitne naočale nabit, da ne bi bilo i čišćenja očiju kod oftalmologa :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Dobra stvar za takve stvari je sprej za čišćenje karburatora , izuzetno agresivan , rastura sve živo
 
D

dario01

Guest
od kojeg je materijala napravljen blok na husqvarni 77 ? slikat ću sutra pa ću pokazati dio koji mi treba... pojeo se jedan vijak... pa bi ga trebao zavariti ili tako nešto ako se da :)
 
O

Odessa88

Guest
Jel normalno da kad se stegnu skroz onako jako ona dva srafa sto drze poklopac lanca da onda nece da okrece lanac,bukvalno je blokiran.Znaci treba da budu onako blago stegnuti kod mene.Jel to tako treba??Testera je Huskvarna 346xp
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Jel normalno da kad se stegnu skroz onako jako ona dva srafa sto drze poklopac lanca da onda nece da okrece lanac,bukvalno je blokiran.Znaci treba da budu onako blago stegnuti kod mene.Jel to tako treba??Testera je Huskvarna 346xp


Stezanje ne bi trebalo biti povezano s okretanjem lanca, možda ti je problem u onim limićima ispod :scratch:confused:
 
O

Odessa88

Guest
Stezanje ne bi trebalo biti povezano s okretanjem lanca, možda ti je problem u onim limićima ispod :scratch:confused:

Pa mozda.Mozda nekako pritiskaju lanac pa zato ne moze da se vrti.
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
sutra mi dolazi motorka tomos husqvarna polovna pa ako može jedno pitanje
znači koliki omjer ulja stavljat i dali je dobro polusintetičko ulje za 2t motore ili baš mora bit neko husqvarna
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Ta motorka ti potječe iz vremena dok se znalo samo za Inin 2-taktol tak da ...

Omjer je bio 5 % ak se ne varam
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
znači evo došla je motorka i imam problem
kad je hladna s čokom upali nakon 2-3 kurblanja kad je topla kad radim s njom i stavim je sastrane da preselim drva i ona radi la leru onda dodam gas da idem pili i napravi samo booooo i ugasi se i onda je nemožeš upalit jako dugo ili kad se upali opet malo radi na leru i čim gas dodam ugasi se i onda nakon puno muke uspijem ju dobit da radi i to samo pod punim gasom čim pustim gas spuste se okretaji opet dodam gas i samo boooo i ugasi se
i drugo pitanja se može na toj motorci štelat količina ulja za lanac
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Vjerojatno te zeza rasplinjač odnosno po naški fergazer odnosno smjesa goriva trebalo bi vidit kaj se događa eventualno probat podesit ga malo ili rastavit pa vidit može bit puno uzroka koji je točno model motorne pile?
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
To su inače dobre pile ima mi susjed takvu njega je isto zezala odnosno gušila se a problem je bio u odušku spremnika goriva,probaj kad te to počne zezat odvrnut čep od spremnika goriva ak radi onda je to to samo opet velim to može biti jedan od uzroka...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ja bi prije rekao da mu iglica ne zatvara gorivo kada se napuni karburator i onda počne da se guši odnosno ''prekipi''
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
I ja bih rekao da je tako, najbolje bi bilo promijenit membrane, ponovno naštelat pa vidit.

Štelanja pumpe nema..
 

Najnoviji postovi

Na vrh