• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

lola

Član
Tu od
16 Pro 2010
Poruka
82
Ja imam takvu motorku sigurno 8 godina i sa njom sam izradio barem 500 metara drva i imam samo riječi pohvale za nju. Samo oštar lanac i deri dok ti ruke neodpadnu.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Kupil sam 372XP prije dvije godine.I do sad nemam nikakvih zamjerka na stroj.Dapače jako sam zadovoljan i svakomu bi preporučio takvu pilu.
Ko god ju uzel u ruke reko je da mu bude TO sljedeča pila.Čak i oni koji su nedavno uzeli STIHL iste klase 8)

Šogor je prije godinu i nekaj uzel onu malu na akciji, bili su u početku problemi oko curenja ulja ali je servis to riješil pod jamstvom tak da im to praštamo :)

ja sa 372 xp nisam zadovoljan otišlo mi je kućište radilice naime kupljene su 4 motorke u isto vrijeme 10mj. 2010g na 3 kom je otišlo kućište radilice
zvao sam u servis MOTORENI u nedelišći rečeno mi da pošaljem motorku kod njih da pregledaju nakon toga su kontaktirali generalnog uvoznika da ukažu na očiglednu tvorničku grešku i da priznaju reklamaciju ali uzaludno.
Iz MOTORENI servisa mi šalju ponudu za popravak u iznosu od 3800kn što odbijam i šalju mi pilu nazad i kupujem dijelove sam kućište 929kn klip oko 400 simerinzi,brtve itd cca 200kn ruke 300kn
Reče mi voditelj servisa iz Nedelišća ako vas može utješiti niste prvi to se događa vrlo često kod tih pila
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Uff bemti pa to ne zvuči dobro?Kaj okrene lager u kučištu ili? Ima kakav ljek da se to nebude desilo?

Kaj nema ova 359 sa slike isto kučište ko 372?
Onda bi moglo i tu bit problema!
Koje godište su pile?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Uff bemti pa to ne zvuči dobro?Kaj okrene lager u kučištu ili? Ima kakav ljek da se to nebude desilo?

Kaj nema ova 359 sa slike isto kučište ko 372?
Onda bi moglo i tu bit problema!
Koje godište su pile?

ležaj razbije kućište sa desne strane dakle do kvačila prvi znak je da pila ima pre velik ler gas
ljeka nema to je tako kupiš novo kućište i tjeraj dalje,kad mi se to dogodilo zvao sam u par servisa da pitam dali imaju kućište u 80% servisa je bilo nakon 5 dana idem naručiti ima samo u šumoopremi znači roba koja odlazi,pile su kupljene kad i tvoja u isto vrijeme
Kućište na 359 je drugačije nego na 372
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
kakvo je vaše mišljenje o huskvarni 576 xp posjeduje li je neko i kako je zadovoljan s njom,jeli bolja ili lošija od 372 xp
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
kakvo je vaše mišljenje o huskvarni 576 xp posjeduje li je neko i kako je zadovoljan s njom,jeli bolja ili lošija od 372 xp

a čuj to ti je novi model, dok je 372 dugo na tržištu, ja škicam 346 kao zamjenu za MS260,
 

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
kakvo je vaše mišljenje o huskvarni 576 xp posjeduje li je neko i kako je zadovoljan s njom,jeli bolja ili lošija od 372 xp

radio sam sa 576xp i dosta je dobra motorka s tim što je nova još se mora dokazat,,,ali 372xp imam već 4 godine i izradila je more drva i da ode samo ona dolazi u obzir,,,tako da je moj izbor372xp
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
u užem izboru su mi husky 372/576 ili stihl ms 440/460 ne zanima me razlika u cijeni samo koja je trajnija i pouzdanija,stihl ms 260 treba pojačanje :)
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
u užem izboru su mi husky 372/576 ili stihl ms 440/460 ne zanima me razlika u cijeni samo koja je trajnija i pouzdanija,stihl ms 260 treba pojačanje :)

Samo Husqvarna dolazi u obzir, kao što rekoh- čul sam od dosta majstora da su Husqvarne puno bolje od Stihlovki, a sad na tebi je da odlučiš...
 

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
u užem izboru su mi husky 372/576 ili stihl ms 440/460 ne zanima me razlika u cijeni samo koja je trajnija i pouzdanija,stihl ms 260 treba pojačanje :)

husky372 i nećeš se pokajat,,,puno brža je od sthila bilo kojeg i meni bolja u višemetrici ja radim godišnje oko 500,,600 metara drva i već me služi 4 godine osim manjih kvarova,,membrane i lančanik,,,,,,imo sam dve 440 i imao sam dosta kvarova,,,
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
u užem izboru su mi husky 372/576 ili stihl ms 440/460 ne zanima me razlika u cijeni samo koja je trajnija i pouzdanija,stihl ms 260 treba pojačanje :)

ma 260 me služi samo za vrhove i ogranjeke za sve drugo imam Jonsored 2165 što je Huski 365
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
husky372 i nećeš se pokajat,,,puno brža je od sthila bilo kojeg i meni bolja u višemetrici ja radim godišnje oko 500,,600 metara drva i već me služi 4 godine osim manjih kvarova,,membrane i lančanik,,,,,,imo sam dve 440 i imao sam dosta kvarova,,,
pazi na kućište radilice sa 372xp
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
morat ću razočarati sve ljubitelje husqvarne,odlučio sam se za stihl ms 660,bit će dostojna zamjena za 056 av
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
morat ću razočarati sve ljubitelje husqvarne,odlučio sam se za stihl ms 660,bit će dostojna zamjena za 056 av

ma svaka PROFI je OK bila Stihl i šta već drugo, ali treba gledati omjer ULOŽNO-DOBIVENO
 
D

dario01

Guest
dobar dan... zanima me gdje se mogu naći dijelovi za Tomos-Husqvarnu 770... treba mi opruga startera... hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh