• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Odlična pila, ako je održavana kako treba, ja sam ju kupio novu, radio nepune 3 godine s njom i onda ju zamjenio za 572xp. U to vremena samo zračni filter i filter goriva nekolko promjenio i jednu svjećicu..rezni set se podrazumjeva, radla sa 50 cm vodilicama :)
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ružna je iz tog razloga što su stavili onaj veći filter zraka, pa se mora podignuti poklopac. To je više američki stil, oni sve pile tako "tuniraju".
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,693
Odlična pila, ako je održavana kako treba, ja sam ju kupio novu, radio nepune 3 godine s njom i onda ju zamjenio za 572xp...
... koja je bolja od 576...
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ne znam da li je bolja, nego 576 nije uopće bila u planu za kupiti, oduvijek je to bila 572, ali pošto ih naši trgovci nisu imali a meni pila trebala, nisam htio ovako kupovat pa na kraju uzeo 576, ne mogu reći da sam se zeznuo, upravo suprotno
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Potrosio mi se lancanik na husqvarni 372xp.Vidio sam da se prodaju sa 7 i 8 zuba pa me zanima koja je razlika ?Sad je gore trenutno sa 7 zuba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,693
A kakav je sad prsten gore? Postavi istoga, ak si bil zadovoljan učinkom pile.
Rekel bi da je 7z za dulje vodilice, a 8z za kraće.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Mislim da je serijski 7 zuba, barem na mojim svima je 7 zuba, sa 8 bi bilo kako je @Tommy rekao, brža na lancu ali slabija. Ja bih, ako smijem, savjetovao da staviš 7 kakav je i bio
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,355
Pila će se sigurno opravdati ako je bio dobar izbor u pogledu potrebe za tako snažnom i teškom pilom. Više od 5,5 kw je za svaki respekt ali sa 10 kg treba se boriti.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
572 nema 5.5kw a ni 10kg.
Mislim da ima blizu 10 kg sa gorivom,uljem,vodilicom i lancem. Svoju sam bas bio mislim prosle jeseni vagao. 9.8 kg je bila. Ovo sta pise u katalogu je prazna i bez rezne opreme. Podostq je teska.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ghost,kako si zadovoljan sa 592 nakon vec duzeg vremena sto ju koristis i jel stvarno glasna kao sto se zale na nekim videima sto sam gledao?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
@c360 još uvijek prezadovoljan i dalje je svaki rad sa njom oduševljenje. glasna jest, baš dosta glasna i nije loše imati antifone, znači nije ona nešto ekstra bučna nego je njen zvuk dosta oštriji od ostalih pila sa kojima sam radio pa dok se ne navikneš čini se da radi kao bez auspuha, ali kad vidiš kako ide kroz drvo zaboravljaš na buku :) iskreno, do sada nikakvih problema što se tiče pile mislim da, barem u mojem slučaju, vrijedi svake lipe koju sam platio za nju
 

Najnoviji postovi

Na vrh