• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Molim vas za misljenje ...
Husqvarna 136 ,nasao sam jednu ovde u svabiji mogla bi za malo para doci. Top stanje nema packe na karoseriji , ali kaze covjek gasi se prilikom davanja gasa. Kontam mozda treba karburator prestelovat.
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Kod dodavanja gasa paralelno treba dozirati gorivi. Ako se gasi - nema doziranja prema omjeru!
 

Beca

Novi član
Tu od
22 Pro 2016
Poruka
2
Kupio bih H 450 II, za svoje potrebe i nekih 15m drva godišnje, ako neko ima iskustva sa njom molio bih ga za mišljenje i kakva su mu iskustva .
Hvala lepo
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Pozdrav, imam u ponudi za kupovinu Husqvarnu 55 i 345 pa mi treba pomoć koju odabrati, mada su u dobrom stanju i sacuvane obje.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas bil kod mene onaj sused od neki dan kaj sam mu rekel da kupi pravu pilu 😉i kupil ju u petak, pa mi se došel zahvaljivati, kupil 572 stroj🙂toliko mi se zahvaljival ko da sam mu neznan kaj pomogel, a samo mu rekel da kupi pravu marku. Dal je 8soma za keš i veli sad bi miran dok bi živ, ne zna kam je gledal svih ovih godina u neku drugu marku, neznan točno kak se zove, neznam štil ili tak nekaj, stvarno ne znam.
Veli kak to pali, znači nemre vjerovati, veli da koliko si je muke sad skratil, onu staru neku štil ko prvo jedva zapalim, zmučiš se i zgubiš volju za posel opće, onda ajde nemam ju zapali onda još i moraš pazit da ju loviš po šumi ak su spustiš na pod, pobegne sama od sebe kak dela na leru🤭
Pa ju moraš vezati, joj sto problema s njom bilo veli. Rekel mu prodavač da štil nikad nebu takav stroj napravim, pa rekao ja to znam, pa to sam ti odma rekel😉
Zbilja nije mi se mogel zahvaliti kaj sam ga uputil na pravo mjesto da si muke skrati.
Usput i mene počastil u znak zahvalnosti sa lančanikom za malu pilu 137🙂
Jer sam mu rekel da si bi to prije zime zamjenil, evo i ovakav poklon dobil.
Orginal samo, nema čajne ko kod nekih🤭🤭🤭🤭🤭






Kak je meni drago kad nekome tak pomognem😉🍻🍺
 
Posljednje uređivanje:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Evo i mene si inspiriral... Ovo mi je valjda 5. sezona kako radim sa H365x torq. Kupio sam ju novu i skupio jedno 7 lanaca za nju. Sam oštrim lance i redovno mijenjam filter zraka i svjećicu, ni ne čekam da počne zaje... Na početku svake sezone, treba mi malo da se naviknem na njezinu težinu ali kasnije nema problema. Koristim ju samo za debelo pa onda s obzirom na njezin učinak, težina pada u drugi plan. Za ogranke imam manju EA3500. Motorka je prije svega izrazito učinkovita i osjeti se da je napravljena da može cijeli dan radit. Što duže radim s njom, valjda još bolje prima gas.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Joj baš mi je drago, ma ja sam ko papiga, ali stalno to ponavljam da nema do Husqvarne🍺🍻😉
Svi ljubitelji šumarstva, profi šumari znaju kaj valja, ali nekome se to ne može dokazat pa žive u zabludi 🤭al nek ih veseli, nije isto vozit fičeka i aston martina🍻🍺🙂
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Čiji mi se da je filter zraka u 372 i 365 isti, a ja ih kompresorom prodavac, nema potrebe novi. Ali dobro.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Ja sam svoj originalni zeznuo sa kompresorom, malo se odlijepio pa sam našao na akciji ispod cijene novi, i onda sam uzeo nekoliko komada za rezervu...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Ja imam na Stihlovki staroj 17 godina originalni filter zraka. Dok sam mjenjal lančanik pital sam servisera u Stihlu dal bi dobro zamjeniti filter zraka i rekel mi je da netreba pošto nema nikakvih rupa na njemu a novi bude nakon par rezrvara izgledal ko i stari. Samo ga ispušem kompresorom i teraj dalje…
 
Na vrh