• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Nisam ja ni gledao oko toga a dok rade kako treba nis ne diram...ili dok serviseri ne jave da je potrebno
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nisam ja ni gledao oko toga a dok rade kako treba nis ne diram...ili dok serviseri ne jave da je potrebno
Mislim da nemože bit loše, nadogradnja svakako dobro dođe. Al samo ovlašteni to mogu, mi čak ni nemožemo kupit diagnostiku. 🙂
 

402

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
54
Nisam, jedino je 550xp do sada bila na dijagnostici, ove su sve jos nove
O kakvom problemu se radilo da je isla na diagnostiku? Imam isto stariju 550 xp pa uglavnom radi odlicno, onda ju neki dan uhvati i zajebava na leru, znaci ili se zgasi kad pustis gas ili je visok ler... a na gasu radi normalno..
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
nije bio nikakav problem već ono nakon godinu dana za produljenje jamstva i jesenas sam ju slao onako, čisto iz znatiželje na malo osvježenja nakon 4 godine, stvarno nikakvih problema nisam do sada sa njom imao
 
  • Like
Reactions: 402

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Jel i sad ta obaveza za produljenje jamstva da se pila nakon godinu dana nosi u servis?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ovo je nova tehnologija, ti se ne kužiš u to, nije to ključ 13 i odpusti i stegni😉ovo je kaj puno ljudi ne kuži, nisi jedini 🙂
 
  • Wow
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Kopal je stari cigan drveno korito ispod vrbe, a kraj njega mali cigan gleda. U taj tren iznad njih preleti avion u niskom letu. Pogleda stari cigan u nebo i veli malome: ¨"Vidiš kaj mi majstori sve znamo napraviti¨".
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ovo je nova tehnologija, ti se ne kužiš u to, nije to ključ 13 i odpusti i stegni😉ovo je kaj puno ljudi ne kuži, nisi jedini 🙂
Ta tehnologija se zove porez na bedake..... Malo se čudim pošto u svim temama ti bi po starinski kak se negda delalo.....

Sutra najvjerojatnije idem u metropolu.
Da natočim svoju primitivku sa gorivom (nebi ja baš u nju taj A-Špen točil) i dojdem ti pomoči od tih kotača napraviti kotačiće za biciklističku utrku?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Je, samo treba imati stroj za njega. Ja sam te lepo prosil da mi daš litru, ali škrtica, neda ;)🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Je Muha,pa tvoja pila nema softver za takvo gorivo. Mogla bi se podrigavati 🤭
Podrigava se i Huskica, ustvari, malo pregutava. Tak mi je žal kaj ju nisam probal u trček zapiknuti, a nudil mi je da probam
Sljedeči put obavezno isprobavam.

A kad nemaš ti stroj za njega🤭
Jel da dojdem da napravimo recenziju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh