• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
@TangoM nije kolega zadovoljan, nikad potrošit gorivo iz rezervara pa nikad pauzu dočekat, kaže da su švedski konji sigurno puno veći od kineskih pošto ovaj sa 1,3 kosi bolje već midori sa 5-6 ks, a veli i da manje piju već kineski, cca 1 litra goriva sa HQ naprema 3l sa midorijem 😁 uglavnom, šalu na stranu, prezadovoljan je :)

@ZJ gledao sam i nisam vidio da igdje piše koja je glava, flaks je 2,4mm
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
70
Ghost, jel ono sve kupljeno kod Blaževića? Jel imaju oni kakve pogodnosti na webshopu kao Pile i Vile, tipa bonovi i bodovni program vjernosti?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
Da, sve je od Blaževića..i ne samo ovo nego sve strojeve i sav materijal kupujem od njih, znači ulja, lance, vodilice...a za webshop ne znam, ja naručujem osobno jer se ta poslovna suradnja sa vremenom razvila u prijateljstvo. Uvijek im se mogu obratiti za savjet, za prijedlog, ako imam problem rješava pod hitno, ako nešto što mi treba odmah dobiješ info kada može biti nabavljeno i tak. Znam da na sve uređaje imaju 10% popust na gotovinu, ali meni je bitnji taj osoban pristup kupcu i tak je od prvog dana. Primjer, kad sam kupovao 592xp, petkom mi je palo na pamet da bih ju možda kupio, kroz par poruka dogovorili smo da ju uzmem SAD jer je zadnja u trgovini i ne zna se u sljedećih mjesec dana dolaziti sljedeća serija, žena je tražila i pronašla način da sam ja pilu dobio u subotu ujutro, znači oni su u Dugom Selu, ja skoro u Vinkovcima ali je rješeno. Ne znam kako funkcioniraju ostali ali ja nemam potrebe niti namjere ove mjenjati. Zapravo imam iskustva sa par ovih lokalnih koji su me uglavnom izigrali za sitnice tak da, ja bih uvijek preporučio Blaževića.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Ja sam također uzimao sve kod Blaževića. Cijene su uvijek pristupačne, usluga je odlična, trgovci su uvijek spremni pomoći, a roba je kvalitetna i isporučena na vrijeme.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ja sam takva iskustva imal sa Hajster servisom.
Šteta kaj više ne radi :(
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
Ja nisam surađivao sa Hajsterom ali imao je najbolji web stranicu sa naj detaljnijim opisom uređaja
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
A niš, onda i ja prelazim k Blaževiću, a nije mi niti predaleko.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
znači oni su u Dugom Selu
Kolko ja znam oni su potekli iz Gradeca iz jednog malog dučančića.....
Išel sam nekad tam po nekaj i ostal mi gospon Željko kao korektan čovjek u sječanju (y)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
Tako je, imaju sad trgovinu u Gradecu, u D.Selu i u Đurđevcu, ali ja radim sa ovima iz D.Sela
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
I tak sam ja jučer imal priliku dati malo gasa na reglnom primjerku jedne nove Huskvarne......

Lepa je, nemre se reči da nije, lagana, malo pregutava na turiranju, probal piliti nisam sa njom ali mislim da ju moja štilovka takva kakva je pojede do gableca u poslu.
Možda je to pregutavanje do Aspena, a ne do pile, ali nije mi vlasnik htel pokloniti litru da probam jel se bu štilovka s njim podrigavala ili bu ju trebalo dobro držati da se ne zritava ko kobila
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je je, htel si je zvuk taj violine snimit za zvonjavu mobitela, al nejde to samo tak🤭
To je ko da slušaš filharmoniju🎻🍷🍻🙂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj reći na ovakvog majstora?

Tj prodavača magle?
Siguran sam 100% da taj nezna stavit lanc na biciklin, a kamoli ga skinut, a tu se prestavlja kao majstor.
Za njega je Villager broj 1 i za drugu marku nikad nije čuo.


 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Pa ja to nemrem verovati na ovo svoje uši o_O Tol'ko fale i slika, a ona pregutava!!!!! Možda je u vitrini potegla vlagu?
Možda ju je bilo malo strah.... ali sviđa mi se pilica, a naročito njena težina.

Je je, htel si je zvuk taj violine snimit za zvonjavu mobitela, al nejde to samo tak🤭
To je ko da slušaš filharmoniju🎻🍷🍻🙂
ono kaj sam htel slikati i snimati nisi dal, pa tak ni sinfinju kak prede ;)

Još da si dobil đir na raketi,ko bi ti bil ravni
Primil sam se za volan, malo se naslonil na kotač, poslušal zvuk motora i več sam našel pet soma kuna kvara.....
Kaj mi je još trebalo da probam kak koči 🤭
Šalim se, dobra je raketica, treba malo truda oko nje ali dobra je.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
Nisam, jedino je 550xp do sada bila na dijagnostici, ove su sve jos nove
 

Najnoviji postovi

Na vrh