• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Svaka čast svakome, svim tim nekim markama, ali prijatelj @Ghost je najbolji primjer da moraš imat pilu broj 1 za ozbiljan rad. On da ima nekaj drugo sigurno bi više šerafil i popravljal nego delal. 🍻Dečki istina se iz aviona vidi.
 

imt539h555

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
8
Poštovanje, novi sam na ovom forumu i mislim da bi mogao pomoći oko nekih stvari, ali ne mogu vjerovati koliko se neistine i gluposti ovdje piše, član kupljenec se ponaša kao malo dijete (jel se provjerava ovdje dob osoba?)
Gluposti tipa "husqvarna je najbolja" "husqvarna je broj1" nabraja tu neke države po kojima je husqvarna najbolja, ko je to dokazal, od kuda mu takvi članci?
Kad netko čita sa strane (ko nije član foruma) jasno vidi da je osoba ili plačena od strane određenog brenda ili je to malo dijete, ne znam kako mu administratori dopuštaju takve postove, čisti marketing.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Poštovanje, novi sam na ovom forumu i mislim da bi mogao pomoći oko nekih stvari, ali ne mogu vjerovati koliko se neistine i gluposti ovdje piše, član kupljenec se ponaša kao malo dijete (jel se provjerava ovdje dob osoba?)
Gluposti tipa "husqvarna je najbolja" "husqvarna je broj1" nabraja tu neke države po kojima je husqvarna najbolja, ko je to dokazal, od kuda mu takvi članci?
Kad netko čita sa strane (ko nije član foruma) jasno vidi da je osoba ili plačena od strane određenog brenda ili je to malo dijete, ne znam kako mu administratori dopuštaju takve postove, čisti marketing.
Opa, jel ti žao kaj me husqvarna plaća? Ili me ti plaćaš? Pravi ljubitelji pila znaju da je husqvarna broj 1.
Ak si ljubomoram oćeš bit moj admin? 🙂🍻Kad već imaš takav nik?
 

imt539h555

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
8
Nisam znao za nik, pa si me ti nadahnul, a šala ne bi trebala biti na zadnjih deset stranica, takva šala bi trebala biti max jedan post. Ljudi koji kupuju pilu ili trimer i ne znaju što bi kupili često pretražuju google i on često otvara ovaj forum, a među novijim postovima ima samo ovih besmislica od strane člana kupljenca.
Ne razumijem te zašto misliš da bi ja trebal biti ljubomoran, o čemu ti to? Imam jednu malu pilu marke jonsered i manji trimer iste marke, a to bi trebao biti bratski brend s husqvarnom i ne mogu reči da je to "najbolji" brend, da je to broj "1", ok je ali ništa posebno, bilo je nekih problema. Ovo tvoje je čisti marketing.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa da, marketing je, jer sam menađer i inžinjer, radim na razvoju u Husqvarni, i nemogu loše pisat o njoj. Ja živim od toga, Švedska me plaća, profesionalna marka broj 1.
Pogledaj svjetske statistike, onda piši da ja govorim gluposti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Upravo se dela na tome, i pokloni budu i sve prezentacije i noviteti, nemam snage više jedno te isto trubit nom stop, znam da bu navala al bum pregrmel ja to🍺😉👍💪
Jer znam kolko sam pomogel puno ljudima kaj su baš odabrali brend Husqvarna, koji su prezadovoljni korisnici sad, i koji su čitali o toj ljepoti, moći i snazi😉🍻
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Ma svaka čast, da nije bilo tebe ne bi nikad znao što je Husqvarna, sad me još nauči kako se s njom radi. Ipak si ti menadžer, inženjer i profesionalni pomoćni šumar.
 
Posljednje uređivanje:

imt539h555

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
8
Strašno, ovo je očito jedan dosta neozbiljan forum u kojem iskompleksirani ljudi mogu pisati što hoće i moja greško što sam uopće ušao u ovaj forum, doviđenja
 

Najnoviji postovi

Na vrh