• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,549
Momentalno ne bih znao detalje, to mi j e prijatelje poslao sliku, kaže da nema elektronike i da se ne proizvode više takvi modeli.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Odlična pila, ako je održavana kako treba, ja sam ju kupio novu, radio nepune 3 godine s njom i onda ju zamjenio za 572xp. U to vremena samo zračni filter i filter goriva nekolko promjenio i jednu svjećicu..rezni set se podrazumjeva, radla sa 50 cm vodilicama :)
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ružna je iz tog razloga što su stavili onaj veći filter zraka, pa se mora podignuti poklopac. To je više američki stil, oni sve pile tako "tuniraju".
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Odlična pila, ako je održavana kako treba, ja sam ju kupio novu, radio nepune 3 godine s njom i onda ju zamjenio za 572xp...
... koja je bolja od 576...
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Ne znam da li je bolja, nego 576 nije uopće bila u planu za kupiti, oduvijek je to bila 572, ali pošto ih naši trgovci nisu imali a meni pila trebala, nisam htio ovako kupovat pa na kraju uzeo 576, ne mogu reći da sam se zeznuo, upravo suprotno
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Potrosio mi se lancanik na husqvarni 372xp.Vidio sam da se prodaju sa 7 i 8 zuba pa me zanima koja je razlika ?Sad je gore trenutno sa 7 zuba.
 
Na vrh