• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ovo je nova tehnologija, ti se ne kužiš u to, nije to ključ 13 i odpusti i stegni😉ovo je kaj puno ljudi ne kuži, nisi jedini 🙂
Ta tehnologija se zove porez na bedake..... Malo se čudim pošto u svim temama ti bi po starinski kak se negda delalo.....

Sutra najvjerojatnije idem u metropolu.
Da natočim svoju primitivku sa gorivom (nebi ja baš u nju taj A-Špen točil) i dojdem ti pomoči od tih kotača napraviti kotačiće za biciklističku utrku?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Je, samo treba imati stroj za njega. Ja sam te lepo prosil da mi daš litru, ali škrtica, neda ;)🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Je Muha,pa tvoja pila nema softver za takvo gorivo. Mogla bi se podrigavati 🤭
Podrigava se i Huskica, ustvari, malo pregutava. Tak mi je žal kaj ju nisam probal u trček zapiknuti, a nudil mi je da probam
Sljedeči put obavezno isprobavam.

A kad nemaš ti stroj za njega🤭
Jel da dojdem da napravimo recenziju?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Momentalno ne bih znao detalje, to mi j e prijatelje poslao sliku, kaže da nema elektronike i da se ne proizvode više takvi modeli.
 
Na vrh