• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kaj reći na ovakvog majstora?

Tj prodavača magle?
Siguran sam 100% da taj nezna stavit lanc na biciklin, a kamoli ga skinut, a tu se prestavlja kao majstor.
Za njega je Villager broj 1 i za drugu marku nikad nije čuo.


 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Pa ja to nemrem verovati na ovo svoje uši o_O Tol'ko fale i slika, a ona pregutava!!!!! Možda je u vitrini potegla vlagu?
Možda ju je bilo malo strah.... ali sviđa mi se pilica, a naročito njena težina.

Je je, htel si je zvuk taj violine snimit za zvonjavu mobitela, al nejde to samo tak🤭
To je ko da slušaš filharmoniju🎻🍷🍻🙂
ono kaj sam htel slikati i snimati nisi dal, pa tak ni sinfinju kak prede ;)

Još da si dobil đir na raketi,ko bi ti bil ravni
Primil sam se za volan, malo se naslonil na kotač, poslušal zvuk motora i več sam našel pet soma kuna kvara.....
Kaj mi je još trebalo da probam kak koči 🤭
Šalim se, dobra je raketica, treba malo truda oko nje ali dobra je.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Nisam, jedino je 550xp do sada bila na dijagnostici, ove su sve jos nove
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Nisam ja ni gledao oko toga a dok rade kako treba nis ne diram...ili dok serviseri ne jave da je potrebno
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nisam ja ni gledao oko toga a dok rade kako treba nis ne diram...ili dok serviseri ne jave da je potrebno
Mislim da nemože bit loše, nadogradnja svakako dobro dođe. Al samo ovlašteni to mogu, mi čak ni nemožemo kupit diagnostiku. 🙂
 

402

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
55
Nisam, jedino je 550xp do sada bila na dijagnostici, ove su sve jos nove
O kakvom problemu se radilo da je isla na diagnostiku? Imam isto stariju 550 xp pa uglavnom radi odlicno, onda ju neki dan uhvati i zajebava na leru, znaci ili se zgasi kad pustis gas ili je visok ler... a na gasu radi normalno..
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
nije bio nikakav problem već ono nakon godinu dana za produljenje jamstva i jesenas sam ju slao onako, čisto iz znatiželje na malo osvježenja nakon 4 godine, stvarno nikakvih problema nisam do sada sa njom imao
 
  • Like
Reactions: 402

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Jel i sad ta obaveza za produljenje jamstva da se pila nakon godinu dana nosi u servis?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovo je nova tehnologija, ti se ne kužiš u to, nije to ključ 13 i odpusti i stegni😉ovo je kaj puno ljudi ne kuži, nisi jedini 🙂
 
  • Wow
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,122
Kopal je stari cigan drveno korito ispod vrbe, a kraj njega mali cigan gleda. U taj tren iznad njih preleti avion u niskom letu. Pogleda stari cigan u nebo i veli malome: ¨"Vidiš kaj mi majstori sve znamo napraviti¨".
 

Najnoviji postovi

Na vrh