• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
923
Ovo je Husqvarna tema.
Za te pile ima druga tema.

Je uz korak 🙂👍
Od korisničke podrške do svega.
Samo pristupačnost do samog korisnika je baš kak mora biti.
Pogle samo kaj razvijaju i kaj uskoro dolazi.
Nije tema al treba ljudima da vide istinu da je stih broj 1
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
418
Samo Huska dolazi u obzir, to je nadaleko na prvom mjestu neprevaziđena kvaliteta, na drugom mjestu pouzdanost, i ljepota , stil, elegancija....;)
Lijeva 575xp za malo teža drva, 135 desno za lakšu granjevinu.....
Metrice pili pilar na banzek.....ne da mi se piliti na furke.....
Ja napravim iz višemetrice metrice.......
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
jbga, do danas sam potrošio 8 ili 9 rezervara goriva sa tim lancem i niti se rastegao niti je pukao...a nije se niti istupio :unsure:
Ma nek ti poživi taj lanac što dulje :ppozdrav: samo ukazivam na određenu mjeru opreza
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Drugu godinu stupanj više u šumi delam, nadam se da bu mi se posrečilo i da više drva spremam i moram imat pile adekvatne za bezbrižan i sigurna rad 🙂
 
  • Like
Reactions: H&S

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
418
tako tako, drago mi je kad vidim da se ljudi sve više opredjeljuju za povećanje posla , rada, i pri tome koriste najbolje od najboljih, Husqvarna is The Best...
 

nescafe2

Član
Tu od
4 Lip 2020
Poruka
53
Danas išel gledat pilu 135mk2, 565 i 572,i 585 i neznam kaj da kupim 🫣
135mk2 zaobidji. Radio sam s njom i tu je Husqarna vrlo elegantno zahebala ljude da daju vise para a za istu snagu prema papiru i specifikacijama no u stvarnosti ta je pila slabija nego predhodnik Husqarna 435 vulgaris iz 2013/14.

Na papiru sve zvuci idealno:
1,6 kW - 2,15KS
4,7 kg

Ali ta pila ima zapreminu cilindra 38 сm³ !! Naravno gore je lanac 3/8" mini 35cm vodilica.

Stara 435 takodjer:
1,6 kW - 2,15KS
4,2 kg

Ali stara 435 ima zapreminu cilindra 40,9 cm³ ! Gore je lanac .325 38cm vodilica.

Stavis drugi lancanik, vodilicu i 3/8" lanac i imas jacu pilu od 135mk2 , drugim rijecima promjenili su zapreminu cilindra na manje, stavili kracu vodilicu i drugi lanac i beru 100€ vise nego sto je bila vrijednost stare 435 tamo negdje 2014 godine...

Gledaj Husqarnu 440 II

Nema muljaze u odnosu na stariju generaciju, lagana je relativno, zapremina cilindra je 40.9 cm³, cijena je u 10/15€ ista u odnosu na vulgaris 440. Radio sam s njom, posluzi u sumi sasvim fino i bolja je nesto od 435. Nije sad to nesto debelo opipljivo ali osjeti se da je jaca u radu. Po meni ta motorka koliko kosta toliko i vrijedi svaki cent a sad ako trebas nesto jos jace - trazi dalje/bolje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Do Božića bu rasprava o dilemi kakvu motorku kupiti. Onda ide zatišje i nova dilema. Npr. kakav švasaparat kupiti? I onda nazaj v krug kaj na ringišpilu. Normalno nikaj se nebu kupilo jer i za kupovinu treba vremena, a sega bu samo vremena je se menje i menje. Da nema tih dilema puno bi se leže živelo, a ovak...... :cry:
 

Najnoviji postovi

Na vrh