• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
-onaj tko ima i malo iskustva u rušenju zna da mu to treba i zašto mu to treba, pokušao sam to u predhodnim objava objasniti ali izgleda da me neki ne shvačaju, teško je objasniti nekome tko nema u tome iskustva isto kao da se meni nešto objašnjava oko elektonike kada se u osnovne stvari slabo kužim,, sve "sjekačke" pile to tvornički imaju, dok neke pile za "obrezivanje" nemaju niti jednu,
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sve OK , shvatio sam s posta na prošloj stranici .
Ne vidim potrebu zašto bi ti zubi morali biti od nekog ekstra trvdog ili žilavog matrijala .
Ja sam napravio od "običnog" lima i za moje potrebe služi perfekt .
Razmišljanja nisu išla za tim mora ili ne moraju biti zubi , jednostavno ih nije bilo na strani poklopca pa sam se uhvatio izrade .
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
972
dobar dan forumasi,,trebam misljenja za dva modela husqvarne 440e ili 450e,,dali netko od vas ima te modele pile i kako su zadovoljni...Meni treba za rezanje topole i vrbe na metre,,znaci za meko drva..Dali jedan od ta 2 modela mogao izmetrati oko 100 metara mekoga drveta bez rusenja,,ove pile sto imam su mi pre velike i teske za to jer su drva od 10 do max 25cm u precniku....pozzz
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
ne vidim razloga zašto NE, pa čak i još slabijim modelom to moraš napraviti s tim da samo brusiš lanac, podmazuješ vodilicu, čistiš filter zraka i točiš ulje i gorivo,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
972
za sada to radim sa stihl 018,,ali mi je malo spora..gledao sam husqvarnu 450e a ona je sada na bozicnoj akciji i sa popustom je 3600kn
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Evo da se i ja pohvalim... danas kupljena nova Husqvarna 359.:icon_super:

Srušio sam 5-6m drva i prvi dojmovi su predobri, htio bi čuti vaša mišljenja o toj pili i na šta trebam pripaziti jer husqvarnu još nisam imao.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
imam jedno pitanje. kolega mi ima staru Tomos-Husqvarna pilu i otišla mu bobina. jel zna netko gdje bi se to moglo nabavit. kod nas u Đakovu nema nigdje, čak i u trgovini i servisu Husqvarne kažu da se to ne može nabavit.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
u pitanju je 372 xp. zanima me jel ima ona cok jel mi jako tesko pali hladna .Imam uputsvo od nje ali je na njemackom.Uz nju imam 61 ff i ona ima cok i pali iz prve...
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
ima,na jednoj strani je prekidac 0-1,na desnoj povuces polugicu.Moja i zimi i ljeti nakon 7-8 povlacenja pali ,ista takva 372xp.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
u pitanju je 372 xp. zanima me jel ima ona cok jel mi jako tesko pali hladna .Imam uputsvo od nje ali je na njemackom.Uz nju imam 61 ff i ona ima cok i pali iz prve...
Koliko dugo radiš sa motorkom,mislim sve ukupno u svom šumskom stažu ili kako da te to drukčije pitam ?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
gle nisam neki profi sumar ali me zanima na staroj 61 ff si potegnul cok i zablokiral gas i ona je super palila a ova nema tak pa tesko pali a stara je 3 mjeseca
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Možda imaš sistem ko na stihlu stisnes gas do kraja i gurnes crnu polugicu do kraja dole i cok je.
Daj sliku ručke.
Ispravak imaš plavu polugicu koju stisnes.
 
Posljednje uređivanje:

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
ne imam i stihl 029 super i ona se tako pali kako si rekao ali husqvarna ima samo jednu plavu rucku i na njoj je nacrtan znak za cok. Ali kad ju povucem i ona opet tesko pali.Trgovac nam je rekao da rucku povucemo van i vratimo unutra i da bi trebala palit ali ne pali....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da al cok ne radi ako gas nije do kraja i na coku nemre upalit nego se samo javi pa iskljucis cok i palis.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Možda ima neki gumb sa strane ili si nekaj silil pa je puklo ili je tvornička greška.
Raskopaj poklopac pa malo pogledaj.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
potegneš čok stisneš dekopresor s tim da je prekidač za gašenje u položaju "upaljen"", povučeš par puta dok se ne javi i onda vratiš ručicu od čoka i vratiš dekopresor, (nekada se i sam vrati) i od 2 puta mora upalit, kod stihla 260 dekopresor se uvijek sam isključi kada se javi što kod Huske nije slučaj
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
e hvala to me zanimalo,ali cudno mi je da nova motorka tako tesko pali
 

Najnoviji postovi

Na vrh