• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,755
Pa H365 je isti stroj, samo malo prigušen
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Sljedivost u neku ruku postoji još od 61ce.
Kroz par dana budemo pametniji, dok saznamo neke stvari
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Isto tako kao kod tebe ler gas,digla potrošnju a smanjila snagu.:fiery:
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Husqvarna 61ff, problem. Puklo mi crijevo od goriva u sumi, kupim novo. pokusam upaliti, nece ni slucajno, sad skinem karburator, ocistim detaljno, membrane uredne, stavim ponovo, upalim je ali radi samo sa cokom povucenim, jel vratim cok gasi se... i nema sanse upaliti bez coka, gas malo dodam gasi je. Prije promjene crijeva, radila kao luda, puca od snage. Jel neko ima ideju ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vuče falš zrak ..negdje na spoju karburatora i cilindra ..ili se potrefio neki drugi veči kvar ....
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ne dolazi gorivo izgleda u karb. Ne vuce. Membrane su nove. Crijevo nije zacepljeno.. Evo sad cu sve nove dihtunge staviti... Ne znam koji vrag joj je...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Fergazer dole i ponovno utvrdit gradivo,sve oprat čistačem i ispuhat kompresorom.
Zatim potraži shemu fergazera i postavi dihtunge i membrane i iglicu kako se spada ili ti kako je proizvodač zamislio.
Usput dobro provjeri gumena crijeva,da nisu ko žvake ili puknuta negdje.

Zatim uštelaj po tvorničkim postavkama šarafiče na fergazeru.

Ili malo mješavine usipaj u cilindar i upali ju možda se zresetira pa proradi...:biggrin:
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
@oficir Problem ispod donje membrane. Malo se savio onaj dio (kao klackalica) ispod kojeg je oprugica. Poravnam i upali. Crijeva su nova i dihtunzi. Hvala na odgovorima
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E na taj dio ide iglica i opruga,i ako nije dobro ne vuče gorivo.
Jesi rješil?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nemre se taj dio savinuti sam od sebe ..za svaki karburator postoji alat kojim se podešava visina mjesta naljeganja mebrane na to peru u odnosu na kučište ...to treba poštivati
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Htjeo bih da kupim 560xpg u Svedskoj cijena je oko 1000e.
U BIH se od nove godine treba poceti prodavati model 562xp.
Mene zanami razlika izmedju ove dvije pile?
Sta prestavlja oznak G?
 
Posljednje uređivanje:

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ako si mislio da je nekakva jača izvedba NE, prevario si se jer to ti je grijanje rukohvata ili ručke kod kočnice.:(clap):
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Savo imao sam prilike radit sa 560 xp 4.75 ks sirova snaga rapidno ubrzanje profi zvijer vrijedi svake pare.

Koliko se ja kužim čini mi se da je 325 za manje motorke zato što ima uže članke a 3/8 za veće motorke.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Prije smo imali Stihl AV 038 koja je kupljena 89god pa je doslo vrijeme da kupimo drugu :(happy): gledao sam nove Stihl i nisam zadovljna sa njima npr MS 361 ima iste armotizere kao i nasa :fiery: . Tako da sad trazimo Husqvarnu znam da nove imaju AutoTune samo sto nisam imao priliku ni jednu vidjeti u radu.
Pa me zanima kako su se pokazali ti novi karburatori?
Smatram da je bolje platiti neko da donese iz Svedske pilu nego istu takvu kupiti ovdje( ovo govorim za slucaj Bosne).

Koliko se ja kužim čini mi se da je 325 za manje motorke zato što ima uže članke a 3/8 za veće motorke.

Meni nije jasno ista snaga 560xpg i 562xp a imaju razlicit lanac :mur:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
Pozdrav, 560xp ti dolazi u originalu isto sa 3/8 lancem, pogledaj si na Husqvarninoj stranici za tu pilu pod specifikacije....pozz... :(hi):
 
Na vrh