• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

vicmaher

Novi član
Tu od
9 Kol 2018
Poruka
10
Imali 555, nije se dobro pokazala (problem s podmazivanjem lanca). Zamjenili za 365 i za sad je ona dobra. Idi ipak na sigurnije i provjerenu stvar, 555 je relativno nova motorka koja se treba pokazati.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Ja imam husqvarnu 555 oko 1g,,do sada nisam imao problema.
Izrezala je oko 200m drva i za sada je sve ok
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Imam malu zvjerku 359, sve je OK, ali mi negdje curi ulje lancol, kad je ostavim dulje vrijeme, naročito sada kad mi je na toplom ispod nadstrešnice. Zna li netko u čemu je problem.
Problem je u ulju. Da ga nema, nebi curilo :)
I moja dva Jonsereda imaju masne fleke ispod sebe.
Rekel bi da se izcjedi lanc pa da je zato masno.
Ima li regulaciju protoka pumpe? Ak ima, probao ju malo pritvoriti.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
curi i meni na 372xp...htio bih riješiti taj problem..nemogu stavit u auto motorku da ne zakenjam tepih...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Zna li netko koja je razlika izmedju Husqvarne 450e i husqvarne 450 rancher.
Stroj je u osnovi isti, a razlike su u detaljima.
E model ima gašenje i čok na jednoj ručici, ručnu pumpicu za gorivo, odzračivanje rasplinjača, natezanje lanca bez alata...
...dok Rancher ima čepove za gorivo i ulje s brzim otvaranjem, nešto manju brzinu vrtnje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Ne mora to biti posve točno, jer se modeli razlikuju od tržišta do tržišta, kao i po godinama proizvodnje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
Trebala bi biti, ak je ne kupiš izrabljenu do temelja.
Ta pila ima plastični karter, pa treba imati malo osjećaja, jer to nije pila za profesionalnu upotrebu niti trajni rad.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,620
:(clap):

Koji točno model?
 
Posljednje uređivanje:

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav imam priliku povoljno(1000 kN) kupit husqarnu 345 pa me zanimaju misljena i iskustva. Sluzila bi mi za kucne potrebe
 

Najnoviji postovi

Na vrh