• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
LS+ ti je isto OK, a skoro na pol je jeftinije.
Kak razraditi? Vele da treba složiti mješavinu od 2,5% nekih 3...5 litri. Ne razrađuju se niti kamioni, a kak bi onda motorna pila :)
Najviše buš joj pomogel tak da ju upališ i pustiš minutu da radi tak da se malo zagrije prije piljenja. Isto tak, pustiš ju minutu dvije na leru prije gašenja, da se malo ohladi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Ima li netko tko ju može kupiti na firmu?
 

vicmaher

Novi član
Tu od
9 Kol 2018
Poruka
10
Imali prvo 555 ali nije se pokazala najbolje, i zamjenila ju je 365 X.torq, koja je zmaj,bez greske motorka. Nije ti neka razlika u cijeni, a puno je bolja barem iz vlastitog iskustva.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
545 je tzv. Poluprofesionalna motorka, ima metalno kuciste i karakteristike profi pile, ali ipak ne razvija tako visoke okretaje...
550 je xp, sto znaci da je profesionalna, razvija vise okretaja, malo jaca, brza i skuplja od 545....
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Meni stize za dan dva nova 550 xp, nadam se da ce sluzit za moje potrebe.

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Danas sam konacno uhvatio vremena malo rezat s 550 xp. Za sad odlicna, ma da djeluje u rukama naspram 038 mag. kao igracka, a ne pila od skoro 4ks. Sve u svemu ok. Citao sam po stranim forumima da novije husqvarne imaju problema sa toplim startom?

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

mando

Član
Tu od
17 Stu 2009
Poruka
194
moja 560xp ima.Kad je zagrijana onda moram stavit gas ili potegnut par puta.
Ako si na to mislija
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Po onom sto sam ja citao ne mogu ju upalit i po pola sata dok se ne ohladi jer se stvore nekakve pare u karburatoru. Ma da oni rade kad je vani preko 30 stupnjeva, ja radije pijem pivu u hladu [emoji16]. Na mojoj je i nacrtano da kod toplog starta mora ic onaj polu- gas il kak vec to nazvat.

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 
Na vrh