• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

GreatJumbo

Član
Tu od
11 Kol 2011
Poruka
48
Našarafil sam se po husqvarnama i znam o čemu pišem . Još nisam naletel na stihl pilu koja bi razšarafila ,a husqvarne 350 tri kom razšarafljene kaj su zraka vukle na sve strane .

Moram priznati da su se na mojoj Husky 365 u prvoj godini korištenja odšarafili ona dva šarafa na auspuhu. Jednostavno su mi ispali kad sam pilio i morao sam uzet druge. Valjda su bili nedovoljno prišrafljeni pa plus vibracije..
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Moram priznati da su se na mojoj Husky 365 u prvoj godini korištenja odšarafili ona dva šarafa na auspuhu. Jednostavno su mi ispali kad sam pilio i morao sam uzet druge. Valjda su bili nedovoljno prišrafljeni pa plus vibracije..

Uvijek kad kupiš novi stroj moraš provjerit sve šarafe. Moj susjed kad je kupio novog imt 539 skoro je ostao bez motora. Popustili šarafi gdje se spaja motor i mjenjač samo su 2 malo držala ovo se sve odvrnulo i poispadalo dobro da je na vrijeme primjetio.:madmana:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Uvijek kad kupiš novi stroj moraš provjerit sve šarafe. Moj susjed kad je kupio novog imt 539 skoro je ostao bez motora. Popustili šarafi gdje se spaja motor i mjenjač samo su 2 malo držala ovo se sve odvrnulo i poispadalo dobro da je na vrijeme primjetio.:madmana:

Kaj i auta dok kupiš ideš sve šarafe dotezat ?????????????
:finga:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
ja na svojoj H-137 sam do sada jedan šeraf izgubio, i to onaj od poklopca motora a potrošila je do sad dva lanca, svjećica i sve ostalo je na njoj još orginal. Na 365 u skoro god. dana kako sam ju kupil nisam ništa još taknuo, do sada je napravila oko 40 metara drva.
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Pozdrav društvo, interesanta rasprava i činjenica je da svi modeli imaju svoje fanove. Osobno sam imao "štilovke", a sad imam H-359 i prezadovoljan sam i sa njenom snagom kao i težinom. Mislim da tko kupi husqvarnu dobije zadovoljavajući omjer uloženo/dobijeno.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
pošto imam Jonsona 2165 i zadovoljan sam, a imam u prodaju Stilovku 041 Av i kada ju rješim planiram kupiti neku malu HUSKU ili JONSoreda pa pitam za vaše mišljenje šta bi mi preporučili jer trebam nešto mala lagano ekonomično za odrezivat granje i da je imam u traktoru kada ssa prikolicom vozim drva
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
H353, jer nema više J2152.
Metalna pila, nije xp, ali je profi klasa.
 

GreatJumbo

Član
Tu od
11 Kol 2011
Poruka
48
Primijetio sam na svojoj Husqvarni 365 SP da mi je ispod nje masna mrlja od ulja. Cijelu zimu je na istom mjestu pa se baš jasno vidi. Pitao sam u servisu i rekli su mi da je to normalno. Što vi mislite?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Sve zavisi od kud je mrlja potekla....a to vjerojatno ne možeš utvrditi.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Sve zavisi od kud je mrlja potekla....a to vjerojatno ne možeš utvrditi.

vjerovatno ti malo pumpa ulja slini al to je normalno nije nikakav kvar niti moraš šta mjenjati tako je i kod mene na stihlu i husqvarni.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ne sekiraj se i meni curi na 359 i 365 jedino na 372xp ne mjenjo sam pumpu na 359 i opet isto navikni se na to
 

muamerR

Član
Tu od
27 Ožu 2010
Poruka
39
ja imam 136 vec 6 godina i sad u jesen sam mijenjao karike malo je osvjezio mada je i dalje bila kao pcela.dva maca sam istrosio sa njom al je stvarno ne unistiva.a i kod nje isto se ulje samo istice,,to je normalno
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja imam 136 vec 6 godina i sad u jesen sam mijenjao karike malo je osvjezio mada je i dalje bila kao pcela.dva maca sam istrosio sa njom al je stvarno ne unistiva.a i kod nje isto se ulje samo istice,,to je normalno

sa 2 potrošene vodilice u 6 godina nemožeš dati ocjenu da je neuništiva
 

muamerR

Član
Tu od
27 Ožu 2010
Poruka
39
sa 2 potrošene vodilice u 6 godina nemožeš dati ocjenu da je neuništiva

pa sta je drva izrezala i ne otisle vodilice..njen originalni mac je bio 4 godine.a drugi sto sam uzeo je skroz los bio, pa je i stradao..a sto se motorke tice ona je neunistiva
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
OK, sad mi je malo lakše. Ipak je motorka stara samo godinu dana. :p

moja JONSORED 2165 je napravilaa nekih 50 m drva, lanac potrošila na pola i nemam nikakvih problema sa njom, ništa nisam dotezao, zatezao niti šarafao
 

Ttjj

Član
Tu od
29 Pro 2011
Poruka
144
gdje uzimate te neuništive motorke,ja bi uzeo par komada jer moje nakon nekih 4000 kubika odu u smeće pa bi uzeo tih neuništivih...
 

Najnoviji postovi

Na vrh