• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
gdje uzimate te neuništive motorke,ja bi uzeo par komada jer moje nakon nekih 4000 kubika odu u smeće pa bi uzeo tih neuništivih...

Na 4000 kubika valjda je zaradila novu
Moje prave u sezoni oko 700 m drva ali svake godine kupim jednu novu
 

Ttjj

Član
Tu od
29 Pro 2011
Poruka
144
Na 4000 kubika valjda je zaradila novu
Moje prave u sezoni oko 700 m drva ali svake godine kupim jednu novu
ma zarade one ali se i poderu,pa bi ja uzeo te neuništive tako da ne moram kupovat nove....
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma zarade one ali se i poderu,pa bi ja uzeo te neuništive tako da ne moram kupovat nove....

ja takvu neznam gdje kupiti možda ovi što potroše 2 vodilice u 6 god.znaju:finga:
 

muamerR

Član
Tu od
27 Ožu 2010
Poruka
39
pa nije uvijek ni do motorke...zavisi kakav se monstrum navali na nju..nije ni to za svakog
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma ako je motorka kvalitetna i profi onda s njom ne rade monstrumi nego malo upučeniji u sam rad, monstrumi rade godišnje 30-50m drva i oni imaju te ne uništive jer oni imaju i takve priče-"da vidiš kad ju stisnem..." "tupa je al ide i dalje..." "ja ne znam što još ide u njoj a ja ju ..."
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
nekome lanac napravi 100 m a nekome 10 i šus za baciti je, ima nas svakakvih,, uz Jonsoredku 2165 imam i Stihl 041 av (vozim je u traktoru kada izvozim drva kada treba nešlo lagano prepiliti) radi bez greške godinama, zadnji kvar je imala kada se je topla ugasila onda se ponekad nije dala upaliti dok se nije popila pivica, hahahahha, pametan strojček, gledao sam šta ljudi kupuju i šta rade i to je strava za gledat,, stručnjaci dotežu lanac i kada je došao do kraja i naravno sjebu navoj na španeru,, mislim da ljudskoj gluposti nema kraja
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
ljudi, imam problem s tomos husqvarnom 61. kad se lanac olabavi normalno ga pritegnem i radi dobro tako nekih 10, 15 min i on se nazad olabavi kako je i bio. lanac je novi.. sto bi to moglo biti?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ljudi, imam problem s tomos husqvarnom 61. kad se lanac olabavi normalno ga pritegnem i radi dobro tako nekih 10, 15 min i on se nazad olabavi kako je i bio. lanac je novi.. sto bi to moglo biti?

možda ti je pokvaren španer lanca
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ako je 61 i 266 onda ok, jer za njih ima dijelova koliko hoćeš
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
A kaj da ti velim, u svakoj malo bolje opskrbljenoj samoposluzi....pa po servisima, valjda...imaš i na online trgovinama tipa Boris česi, timco, trgoagencija, codec.....ima 4 ks, ne znam ja jel tebi to previše ili premalo.
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
dosad sam imo malu stihl 180 pa me zanima kakva bi ova tomos-husqvarna bila za pilit bukove trupce u tkz.cokiće ili je pak pre slaba za tako neš?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Duplo je jača od ms180 i to je solidna kombinacija. Idealna vodilica je 40-45cm za nju
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
353

od danas sam vlasnik (dali ponosni to će vrijeme pokazati) husqvarne 353 iako sam se dvoumio s 359, prevagnila je ova. Uzeo sam nju iz razloga manje težine jer imam stihl 056 koja mi je preteška za lagane poslove. duže vrijeme sam o tome razmišljao a sad je kap prelila čašu kad sam se porezao po koljenu pileći sitno grmlje,te konačno shvatio da 056 nije za to.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
kad ovu nabavite onda bute prave drvosječe
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_fkVKKrmrlY&feature=related[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh