• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
... da nema kak papriku kiselu deti🤭
odmah k tišljaru nek' počne delati novu vitrinu po mjeri (po mogućnosti hrastovu). Nije moguće da se takva pila čuva skupa s kiselišom??? :confused:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Ovisi kaj bude žena rekla, ja mislim da nebu urodilo plodom, izgleda da bude ipak kiseliš na kraju u toj vitrini. 🤭
 
Posljednje uređivanje:
  • Haha
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Ovisi kaj bude žena rekla, ja mislim da nebu urodilo plodom, izgleda da bude ipak kiseliš na kraju u toj vitrini. 🤭
vrlo je izgledno da bi mogla završiti u oglasu skupa sa rakijom:confused: Čuvati nekaj kaj ne treba baš i nema nekakvog smisla. Samo je pitanje kad bu to žena predložila/napravila/naredbovala........:confused:
No, da se razmemo, nije ni pri meni puno bolje:eek:
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
Pozdrav dečki
Kako poštelati dovod ulja za podmazivanje lanca,bukva,hrast i grab se bude pilio trupci.
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Motorka ima stelajucu uljnu pumpu?
Ak ima, s donje strane motorke, kod vodilice je jedan sarafic, na kojem stelas da baca vise ulja ili manje. Oznsceno je u koju stranu je vise, odnosom manje
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
Motorka ima stelajucu uljnu pumpu?
Ak ima, s donje strane motorke, kod vodilice je jedan sarafic, na kojem stelas da baca vise ulja ili manje. Oznsceno je u koju stranu je vise, odnosom manje
To znam,samo me zanima kolko da podmazuje kolko da stelam,manje vise,sredina,koja je najbolja opcija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Zavisi imaš li kratku ili dugu vodilicu, piliš li friška ili suha drva....
Za kratku vodilicu i mokra drva negdje oko polovice, za suha drva dodaš malo više ulja, a za dugu vodilicu i suha otpreš do kraja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Po meni je najbolja opcija za nas koji puno ne pilimo naštelati da potrošnja rezervara goriva bude jednaka rezervaru ulja, ulja da malo ostane.
Tak je kod mene i nisam propal zbog kapi ulja više ni obogatil se zbog kapi manje.
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
Po meni je najbolja opcija za nas koji puno ne pilimo naštelati da potrošnja rezervara goriva bude jednaka rezervaru ulja, ulja da malo ostane.
Tak je kod mene i nisam propal zbog kapi ulja više ni obogatil se zbog kapi manje.
Jel to onda na sredinu odvrnuti vijak ili malo vise od sredine prema makisimumu?
 
Na vrh