• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Absolutno novu. Ak je profi rabi nek gleda 572 xp ili 565 imal na testu par dana i to je milina za radit i mala potrošnja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
A onda jeftiniju, pak kakve buš sreće ;)
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Za toliku razliku u ceni ako je ta polovna dobra kao sto kazes ja bih uzeo polovni
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dejane,
vozim traktor iz 2014. i nema elektronike (Goldoni star 3050). No, ne tvrdim da je to neka prednost. Manje je toga za pokvariti, ali je smanjen komoditet rada u donosu na one s elektronikom.
 

sonofanarchy

Član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
42
Imam 365 staru par mjeseca ,ali malo radila. Sad je stajala nekih mjesec dana i danas neko sitno granje idemo rezati malo i doslovno pljuje ulje gore kod onog poklopca s matica. Rupica na maču je čista koliko vidim. O čemu bi se tu moglo raditi? Prije mjesec dana kad se koristila nije bilo ovoga nikad.
 

sonofanarchy

Član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
42
Moguće da previše baca? Pogotovo za ovakvo piljenje grana? Prije je više bilo rušenje i piljenje velikih komada kad je radila.
Nismo prije imali podesivo ulje na pili pa nemamo iskustva.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Dejane,
vozim traktor iz 2014. i nema elektronike (Goldoni star 3050). No, ne tvrdim da je to neka prednost. Manje je toga za pokvariti, ali je smanjen komoditet rada u donosu na one s elektronikom.
Da al tvoj traktor je hobi varijanta. Al opet imaš motorku koja ima autotune ak se sječam.

Moguće da previše baca? Pogotovo za ovakvo piljenje grana? Prije je više bilo rušenje i piljenje velikih komada kad je radila.
Nismo prije imali podesivo ulje na pili pa nemamo iskustva.

Ja mač ispuham sa kompresorom, ja je nebi štelal na manje . tvornički je podešena.
Ti pati da ak ti dugo stoji da izliješ bencin iz rezervoara in staviš frišnu mješavinu.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dejane,
jonsered 2159 nema autotune. Mislim da ga još nije ni bilo kad sam kupil motorku.
Ja sam hobi poljoprivrednik pa je onda normalno da koristim hobi alate. Motorka je iznimka, mislim da su je deklarirali kao poluprofesionalnu. Za moje potrebe (<20 metara drva godišnje) više nego dobra. Do sad sam promijenil nekoliko lanaca i jedan mač. Ovaj novi mač je oregonov, a lance kupujem kod servisera koji ih radi na potrebnu duljinu i onda prodaje u oregonovim kutijicama.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Jučer sam malo rezao sa starom damom CD 285 , uh kako dobro zvuči.
Radom podsjeća ma MZ ETZ .
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
I ja sam skontao da je kod mene na deklu previse ulja,ali tako je od prvog dana....nije mi jasno kako onako lijepi piljevinu s vanjske strane....slika prilog
 

Prilozi

  • IMG_20191103_134401.jpg
    IMG_20191103_134401.jpg
    214.2 KB · Pregleda: 29

sonofanarchy

Član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
42
To je ona starija 365 , ne ova torqx?
Si pokušavao namještati onaj šraf za kontrolu ulja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
I ja sam skontao da je kod mene na deklu previse ulja,ali tako je od prvog dana....nije mi jasno kako onako lijepi piljevinu s vanjske strane
Ljepi i kod mene al se ne zamaram time,moja je isto 365 specijal
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ma ne zamatam se ni ja,vec cisto kad sam procitao post od kolege,pade mi na pamet da sam vec razmisljao o tome....I bas se koncentruje sa strane...cudno da tako baca kroz onaj otvor gdje je zatezac lanca
 

Najnoviji postovi

Na vrh