• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
Našao neki njemački on line shop husqvarna 550xp mark 2 za 580eur,cijene kod nas u hr 6400kn,razlika skoro 2000kn.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Garancija valjda od bilo kud iz EU, ali ima caka da te serviser može zajebavat jer ju nisi kod njega kupil pa mu se ne žuri ti ju složit, to mi rekel prijatelj iz Husqvarne.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Garancija valjda od bilo kud iz EU, ali ima caka da te serviser može zajebavat jer ju nisi kod njega kupil pa mu se ne žuri ti ju složit, to mi rekel prijatelj iz Husqvarne.
al sigurno te neće zahebavat preko 30 dana jer ti oda mora dat novu...
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
211
Nemoj i ti nasjesti kao velika većina ljudi koji se zalete i popuste pod marketinškim uvjerenjima i trikovima kojima se služe proizvođači kako bi pridobili kupce i ostavili im što više novca. Zaobiđi tu 550xp i kupi si 545 mk2, i naravno da ćeš jeftinije proći. Ja ju imam godinu dana i naradila se pošteno za to vrijeme. Top preporuka!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh