• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,356
Čiji mi se da je filter zraka u 372 i 365 isti, a ja ih kompresorom prodavac, nema potrebe novi. Ali dobro.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Ja sam svoj originalni zeznuo sa kompresorom, malo se odlijepio pa sam našao na akciji ispod cijene novi, i onda sam uzeo nekoliko komada za rezervu...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Ja imam na Stihlovki staroj 17 godina originalni filter zraka. Dok sam mjenjal lančanik pital sam servisera u Stihlu dal bi dobro zamjeniti filter zraka i rekel mi je da netreba pošto nema nikakvih rupa na njemu a novi bude nakon par rezrvara izgledal ko i stari. Samo ga ispušem kompresorom i teraj dalje…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Ako je mrežasti, dobro ga je i koji put oprati benzinom pa onda ispuhati ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Mislim da piše da se pere deterdžentom ali nisam 100% siguran
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Nisam, jedino sam ju držao u rukama u trgovini, poo tome rekao bih da je po težinii po gabaritima podjednaka kao 592, dalje ne znam, mislim da mi slijedeća bude ovako nešto

samsung.JPG
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,120
Danas od jutra čišnjene pile i zamjena lančanika, dolazi mi inspekcija i komisija, pr marketing iz husqvarne na pregled 🙂
A ja nisam pilu očistil od 5mj,kad ne stignem🍺✌️
Ali zato danas budem.

















Prijatel, koliko vidim na pili fale zubi kaj s prislanjaju na drvo pri piljenju. To svakak trebaš ugraditi jer sve ozbiljne pile to imaju.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ne fale, ovo je profi motorka bez toga😉da treba inžinjeri u Švedskoj bi deli. ✌️🍺
Neki dan nosio kumovu H137 do majstora da zamjeni lančanik i vidim nema tih zuba mislio sam da je skinuo. Kad vidiš nema fabrički.
Malo ju i probao ima fino snage. Jedino na oko kao malena, ali kada sam stavio na vagu, u 100-200 grama sa Stihl 261
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma ova mala 137 je zakon, ajmo reći za svaki dan, snaga, moć i mala potrošnja.
Idealna za drva do 60cm,kasnije se ipak malo muči. Ali nikad snjom problema.
Ja kupil novu vodilicu lanac i sad ju konzerviral do druge godine.
 
Na vrh