• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
A garanciju priznaju kod nas? I koliko košta transport od tamo do nas?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja na to ne gledam, nikad me to nije zamimalo, dam vozaču kamiona novce i on mi ju dopelja. Kod tih pili ti netreba garancija. Ak ti i treba regaš se na netu i valja ti u kompetnoj EU.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Mislim da je za garanciju bitno da je kupljena u EU,ja htio kupit trimer prije u Srbiji pa su rekli u servisu da ne priznaju garanciju ako je kupljeno u drugim zemljama a ne u EU.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ako kupiš u Srbiji onda imaš još i carinu i porez plati kod nas. Onda te skoro na isto dojde. Ili ak imaš sreće da ju prešvercaš.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Vidi da si stručnjak da si kupil pravi stroj🙂👍nema do Husqvarne ✌️🤝🍻pogotovo ove tvoje, 🙂kolko drva godišnje delaš?
 

volvo

Član
Tu od
3 Tra 2016
Poruka
90
Cca 20metara ja sam hobi sumar!!!! Imam stihl 029 sad je vec debelo punoljetna i nikada me nije iznevjerila!!! Ali posto trebam malo jacu htio sam 372 ali me u ducanu nagovorili na 585!!!!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Ma nis mislil na pilu! :unsure: Na prvoj slici nisam znal je l traktor Štore ili "H". kad ima dvije naljepnice:hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki moji 572 nova u dućanu 5400 kuna u Rumunjskoj 🙂neznam kaj napravit, treba mi i netreba, al dugo bu mi čekat da mi garancija istekne, ja volim kad mi istekne garancija onda znam da mogu delat bez brige da si niš nebu pokvarilo.
Tak sam i ovu čuval da mi istekne garancija onda ju zapalil🙂onda znam da nema greške.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
To je redovna cijena ili na nekoj akciji? Stvarno je cijena povoljna.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tak nekak, drugu godinu sam u izradi više od 10metri🙂👍moram bit spreman.
Nadam se da bu i prikolica gotova da se kompletna ekipa vozi na drvima. 🙂
 
Na vrh