• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ti se pripremaš ko da se budeš profesionalno bavio drvima
Meni se nekak vidi da on ima viška kuna i suočen je sa problemima kak da ih bezbolno u eure pretumba :unsure:
Tak sam i sam ali ja imam bolji plan, nadam se 🤪
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je je imam viška da🙂
Ali ak nekaj moraš imat malo se prišpara, stisneš zube🙂
Pa ja živim od posla i plaće, ja nemam poticaje, naj me provocirat dok sam dobre volje🙂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Nemam ni ja poticaja pa sam marljivo skupljal, najprije željezne (sječaju se forumaši da sam slike stavljal), a kasnije sam prešel na papirnate (10 i 20) pa sam pomalo dogural do toga da skupljam one od tisuču kuna.
Sad kad sam ih taman skupil hiljadu komada po hiljadu kuna problemi.
Garant me budu pitali od kud mi, ali imam plan samo čekam 1.1.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Ja za 365 i 372 koristim sintetičko ulje XP, ali može se i upotrijebiti LS+.
 
Posljednje uređivanje:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Cca 20metara ja sam hobi sumar!!!! Imam stihl 029 sad je vec debelo punoljetna i nikada me nije iznevjerila!!! Ali posto trebam malo jacu htio sam 372 ali me u ducanu nagovorili na 585!!!!
Koliko je snage kw ta pila 585 i koja je zapremina stavi podatak.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
969
Dali netko od kolega ko ima 372xp moze reci potrosnju.
Recimo koliko moze izrezati srednje debelih drva na kratko sa 1 rezervarom
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
5,1 kW, 7,5 kg bez rezne opreme, znaci sa punim rezervarima cca 9,5-10
Pile te klase su po meni isključivo za ljude koji su svaki dan u šumi. Naravno svatko radi sa svojim novcima kaj hoće , al da ima nekog praktičnog smisla kupiti pilu od 7 konja i 10 kila za 20 ili 30 metara drva-nema… Eventualno ako si neki entuzijast za pile, imaš viška love i voliš to imati… 🙂
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,592
Slažem se, ja jesam svaki dan u šumi ali da prošle godine nisam pogodio posao koji jesam vjerojatno ne bih kupio 592xp, ne kažem da mi i poslje nije dobro došla ali sve bi se to dalo odraditi i sa 572xp..Nije da ona sad stoji ali uglavnom je u poslu 572 i 555, sa velikom baš ako je neka velika mrcina opet brže je odraditi sa 70 cm lancem nego sa 50, ali zbog takvih pojedinačnih situacija ju sigurno ne bih kupio
 
Na vrh