• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
@Ghost daj napiši neko svoje mišljenje o 572 pili, neku recenziju 🙂kak ju dugo imaš i kaj si sve snjom radil.
Sve sam bliže toj pili.
Jel ju još imaš? Delaš snjom? Prilika mi je da ju kupim al ni sam neznam.
Ne znam sta da ti kazem, meni je ta pila nezamjenjiva, 550xp sam umirovio, sa 555 radi decko koji radi samnom a 572 je stalno u pogonu, radi sve, od obaranja do raspiljivanja ili kako se vec kaze...uglavnom da, imam ju i imat cu ju uvijek, ako i bude da ju prodam kupit cu novu istu takvu...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sve ok, velim koja je razlika u cijeni, u Rumunjskoj ova pila košta manje od 6000 kuna, a kod nas oko 8000kuna🙂ispati se svakak, još neki lanc, vodilicu odma i pila je tu.
Btw jesi probal svoju?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,343
A garanciju priznaju kod nas? I koliko košta transport od tamo do nas?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja na to ne gledam, nikad me to nije zamimalo, dam vozaču kamiona novce i on mi ju dopelja. Kod tih pili ti netreba garancija. Ak ti i treba regaš se na netu i valja ti u kompetnoj EU.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Mislim da je za garanciju bitno da je kupljena u EU,ja htio kupit trimer prije u Srbiji pa su rekli u servisu da ne priznaju garanciju ako je kupljeno u drugim zemljama a ne u EU.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ako kupiš u Srbiji onda imaš još i carinu i porez plati kod nas. Onda te skoro na isto dojde. Ili ak imaš sreće da ju prešvercaš.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Vidi da si stručnjak da si kupil pravi stroj🙂👍nema do Husqvarne ✌️🤝🍻pogotovo ove tvoje, 🙂kolko drva godišnje delaš?
 

volvo

Član
Tu od
3 Tra 2016
Poruka
90
Cca 20metara ja sam hobi sumar!!!! Imam stihl 029 sad je vec debelo punoljetna i nikada me nije iznevjerila!!! Ali posto trebam malo jacu htio sam 372 ali me u ducanu nagovorili na 585!!!!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,933
Ma nis mislil na pilu! :unsure: Na prvoj slici nisam znal je l traktor Štore ili "H". kad ima dvije naljepnice:hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh