• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nebu, naj biti u strahu 😉
Ja sam se tak lepo nafčil pilit da sam i danas mislil iti u šumu zrušit nekaj, al mi veli žena da ne mažem dvorište više ovu godinu. 🙂Imam volju i sve ali nemren iti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Piše u papirima 555 metri godišnje može ispilit🙂✌️🍻🤝👌👍da ni ne osjeti🤹🤹ali sam sad na vagi da uzmem 585 ili 572 🙂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@Ghost daj napiši neko svoje mišljenje o 572 pili, neku recenziju 🙂kak ju dugo imaš i kaj si sve snjom radil.
Sve sam bliže toj pili.
Jel ju još imaš? Delaš snjom? Prilika mi je da ju kupim al ni sam neznam.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Prijatel, ako si nakanil kupiti pravu motorku (koja ti ne treba) onda razmisli o 592 xp. Ima 7,6 ks i to je prava mrcina od pile. Ako ju ne budeš puno koristil može poslužiti 3 generacije i više nebuš razbijal glavu s motorkama. :ppozdrav:
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
@Ghost daj napiši neko svoje mišljenje o 572 pili, neku recenziju 🙂kak ju dugo imaš i kaj si sve snjom radil.
Sve sam bliže toj pili.
Jel ju još imaš? Delaš snjom? Prilika mi je da ju kupim al ni sam neznam.
Ne znam sta da ti kazem, meni je ta pila nezamjenjiva, 550xp sam umirovio, sa 555 radi decko koji radi samnom a 572 je stalno u pogonu, radi sve, od obaranja do raspiljivanja ili kako se vec kaze...uglavnom da, imam ju i imat cu ju uvijek, ako i bude da ju prodam kupit cu novu istu takvu...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve ok, velim koja je razlika u cijeni, u Rumunjskoj ova pila košta manje od 6000 kuna, a kod nas oko 8000kuna🙂ispati se svakak, još neki lanc, vodilicu odma i pila je tu.
Btw jesi probal svoju?
 
Na vrh