• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
S obzirom na tvoju ponuđenu pomoć i da si ti već dogovoril prijevoz do Krapine, bum prespal prije odluke.
Meni kupi 2 kak sam rekel, to mi za drugo leto treba👍
Na sigurnom je, samo se morate dogovoriti kome bu škatula, ili ju hočete pola pola 🤭

@iwanho javim po dogovoru kad bu na isporuci ;)

A ove dve pikse cvajtaktola kaj su na slici sam zel usput kad sam bil tam.
To nije za vaše Huske jer bi kašljale od toga.
To bum ja spalil u svojoj Štiljovki i na Tomosekima, oni to vole.

 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Jučer sam rekao ženi da sigurno dolazi velika kriza jer kolege s foruma nabavljaju ulje za motorne pile i fkakserice. 😀
Rekla je da onda moram i ja, a ja sam je poslušao. 😁 Spreman sam za sezonu košnje i rušenja. 👍
 

Prilozi

  • IMG_20230308_190950.jpg
    IMG_20230308_190950.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 37

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Oko 15l lancola potrošim godišnje, al sam uzel sve kaj sam mogel najti u gradu još po staroj cijeni.
Ls+sam uzel od 4l jer ispada jeftinije (oko 74 kn je litra tak). Jedino dva xpa sam kupio po novoj cijeni od 27e litra. Rukavice, kacigu, hlače, jaknu i čizme imam 👍
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
E sad si spremn za rokenrol, pilu u ruke i u šumu😉
Cijene su nekak prek noći skočile, niko nezna zakaj. Nije loše stvorit zalihu, 👍🍺
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ma ok je stvoriti zalihu ali opet nemos kupiti za cijeli zivot, ja xp ulje kupujem isto po 4 litre kante jer izađe dost jeftinije nego po litru, a i litra mi traje 10tak radnih dana, lancol sam kupio ove 2 kante jer je bilo na akciji nekoj, a inace uvijek uzimam po kutiju kakvu je @MUHA kupio tj 4×5 litara, tak mi najjednostavnije za dostavu. Jedino nesto razmisljam da narucim kantu od 200 litara lancola al mi problem sto je štilovo...da mi se pile nece pobunit 🤔🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja bi bolje bez ulja pilil nego štilovo natočil🤗🤭
Meni nekak normalno da imam doma nego da svaki put kad trebam idem nekaj kupit.
Onda kad sam pri kraju onda opet kupim.
10 dana litra ulja? Isuse kaj ti delaš pa to je strašno, nema ti ravnoga👍
Ko zna zna, ja ju nemrem potrošit i da oću.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Sva sreća da se ne ruše toliko stabla koliko se tu raspravlja o Aspenu i ulju jer već ne bi bilo ni jednoga koje raste u cijeloj državi i šire.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
E to je to👍ja sam za drugu godinu spreman 👍🍺
Neznam samo kam ga buš potrošil, jedino ako buš ženi cveče zaleval s njim 🤭

Nego, kad sam bil dole videl sam jedan preparat kojeg Huska preporučuje a ti ga ne koristiš več pereš sa nekakvom vodicom.
Ima sve parametre koje korisnik kao ti zahtjeva. Oriđiđi jevisokoučinkovit, biorazgradiv.... a nije ni skup.
Pa ako hočeš da ti ubodem jednoga prije nego ti paket isporučim?


 
  • Like
Reactions: 402

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Ma ok je stvoriti zalihu ali opet nemos kupiti za cijeli zivot, ja xp ulje kupujem isto po 4 litre kante jer izađe dost jeftinije nego po litru, a i litra mi traje 10tak radnih dana, lancol sam kupio ove 2 kante jer je bilo na akciji nekoj, a inace uvijek uzimam po kutiju kakvu je @MUHA kupio tj 4×5 litara, tak mi najjednostavnije za dostavu. Jedino nesto razmisljam da narucim kantu od 200 litara lancola al mi problem sto je štilovo...da mi se pile nece pobunit 🤔🤭
Vjeruj mi kolega, neće se buniti. 😉
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Veroval bi mu i ja kad bi na poslu s dve ruke s njim šprical :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ma znam, kak i ja, krvav ispod kože 🤭
Šalim se malo ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh