• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li ovdje lovaca i ribièa

B

branko

Guest
cini mi se da je ova na co2 te mi se dopadaju preslabe su, jedino ako nije tkzv. fixed barel pa ima otraga pumpu. sad pregledal malo na netu , to mi je ful preskupo, ali je dobra jedino malo preteska.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
čovječe pa to je mitraljez,a ne zračnica...ajd ratarko,reci kako si ih utamanio tako brzo,jer ih i kod mene ima,čudo jedno...

Kažu ljudi koji imaju tu zračnu pušku da propuca zeca kao od šale :shock:

Ovo za tamanjenje ima još par sitnica koje nisam namjerno spomenio ali nisam niti lagao , evo sada cijele istine.

Upalio sam kombajn i uključio vršalicu i to je bilo to .
Bila je jaka zima i parcovine su se skrivale u Zmaju 141 jer u njemu ima uvijek malo hrane , došuljao sam se predvečer i prvo uključio vršalicu i heder a onda anlasovao dok nije upalio , za par sekundi 27 mrtvih , mislim da jednog bratič nije niti mogao izvuči , kažem bratič jer je on bio fizički manji pa se mogao svagdje zavuči da ih pobaca van iz kombajna .

Eto potrebni sastojci su : Zmaj 141 , malo jača zima i noč :lol:
Zmaja imaš za 2 tisuče eura a zimu je malo teže dobiti da bude hladna ...
 
B

Bobo

Guest
Da, mogao sam misliti da je na takvu neku foru...

Vec sam mislio da si napravio neku "sirenu" koja im prosvira bubnjice i da poumiru od tlaka u glavi, no ipak je ovo bar 1 000 puta jednostavnije...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam mislio da si ih nekako potero iz neke rupe i onda je nešta teško palo na njih...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ja sam mislio da si ih nekako potero iz neke rupe i onda je nešta teško palo na njih...

Ptica trkačica fora i kojot , haha , možda bi i tako moglo .
Å ta bi ti pustio na njih , klavir , nakovanj ili nešto treče :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e kod nas sam čuo ovakve načine:
-naliješ benzina u rupe i zapališ,i netko sa strane čeka sa mitraljezom...
-uhvatiš jednog i zarežeš mu kože na vratu i naspeš ljute paprike i oni svi pobjegnu,valjd od straha,ne znam..
-ili uhvatiš jednog i izgladniš ga,pustiš ga i on grize ove ostale i svi se počnu grist... :shock:
-nabiješ alkaten cijev u auspuh od traktora i drugi kraj u rupu i nadereš gas....
 
B

branko

Guest
Kažu ljudi koji imaju tu zračnu pušku da propuca zeca kao od šale
pa i ova moja, isprobano na domacem zecu koji je trebao za paprikas i to na 40 metara (ali je bio vezan)

nabiješ alkaten cijev u auspuh od traktora i drugi kraj u rupu i nadereš gas....
za to ti je najboli stari auto koji trosi dosta ulja, poslije koji prezive izlaze van kao pijani
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
e kod nas sam čuo ovakve načine:
-naliješ benzina u rupe i zapališ,i netko sa strane čeka sa mitraljezom...
-uhvatiš jednog i zarežeš mu kože na vratu i naspeš ljute paprike i oni svi pobjegnu,valjd od straha,ne znam..
-ili uhvatiš jednog i izgladniš ga,pustiš ga i on grize ove ostale i svi se počnu grist... :shock:
-nabiješ alkaten cijev u auspuh od traktora i drugi kraj u rupu i nadereš gas....

Kako sam ovo zaboravio napisati, budala sam...

Moj djed je radio ovako: Napravio mamac i stavio ga u plasticnu bacvu, i dasku da mogu po njoj hodati, kad stanu na kraj daske, neki sistem je bio da upadnu unutra. I kad ih imas 4-5 ogladne, najjaca ZENKA ostaje zadnja, jer jede muske i slabije zenke, i onda nju izgladnis i pustis...


A ovo s auspuhom je stari popizdio jedan dan i uzeo alkatenku i traktor i nabio u jednu od mnogobrojnih rupa u stali, te nabio gas. Kad su poceli bjezati van, pas ih je hvatao jednog po jednog i tusio ih...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ratarko kaže:
Ptica trkačica fora i kojot , haha , možda bi i tako moglo .
Å ta bi ti pustio na njih , klavir , nakovanj ili nešto treče :lol:

ma ne ,nego šta ja znam,možda neka vrata ili nešta slično,otpo točak na rx-u možda... :p
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e vidiš ratarko i ja imam takvu sliku sliku od srnjaka,sliko sam ga s nekih 30-ak metara i on je mirno stajao gledao u mene i paso travu...moram uploadat sliku pa ju stavim
 
B

baca Iva

Guest
NOVA KAPELA

Prije par tjedana sam prošo kroz Veliku Kapelu, a imam i jednoga prijatelja iz Kapele s kojim sam jesenas išo u Staru Kapelu. Oduševljen sam onim mirom i divnom prirodom. U lipom kraju živiš, bajo! Pod tim sam dojmom napiso i jednu pjesmu koju če, nadam se, uskoro svirati dobri tamburaši.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Bač Iva ja sam upeco svoju ribicu a sada pecam one što u vodi plivaju, ali nešto u zadnje vrijeme nešto neče,nizak vodostaj,
 
B

baca Iva

Guest
NE GRIZE SVAKOME

Lako je tebi, bajo moj! Al ja vjerujem da ribice baš neče zagrist svakome, i one biraju ne mlađe!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ma ne znadem ona se ulovila dal je bio dobar mamac i li nešt drugo,zagrizla uglavnom
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: NOVA KAPELA

baca Iva kaže:
Prije par tjedana sam prošo kroz Veliku Kapelu, a imam i jednoga prijatelja iz Kapele s kojim sam jesenas išo u Staru Kapelu. Oduševljen sam onim mirom i divnom prirodom. U lipom kraju živiš, bajo! Pod tim sam dojmom napiso i jednu pjesmu koju če, nadam se, uskoro svirati dobri tamburaši.

Ajde de da je netko pohvalio moja brda...eto vidiš, s druge strane brda(sjeverno) od Stare Kapele su Pavlovci.još ljepše selo od stare kapele.I svi koji su došli tamo se pitaju kako ovi ljudi rade u takvim brdima...
ali krajolik je stvarno krassan....

bio si u Staroj Kapeli kod onog doktora koji je osnovao eko-etno selo??
 
B

baca Iva

Guest
Jesam, bajo, bio sam kod tog doktora. Eto vidiš, za to selo o kojem divaniš, nisam nikad čuo. Al sad znam kudču naredni put. Fala ti na preporuki!
 

Najnoviji postovi

Na vrh