• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li ovdje lovaca i ribièa

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
praksa...hehe..biti će ovih dana friških slikica...mota mi se maconja pod čekom,,,ako Bog da... :D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
lovački dom "Kondrić"
najlijepši dom koji sam ja vidio

DSC00227.jpg
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bome lijepa kuća,,,jesi gdje vidio lovačku kuću od HRVATSKIH ŠUMA....e to su lovački domovi....slavonska hrastovina gdje god pogledaš, kamini, ma fantazija....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
ovo je također od hrvatskih šuma,
a unutra, baš kako si rekao sve hrastovina, ma prelijep dom
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
vidi se da znaju ljudi posao...ja kad sam vidio kako te kuće izgledaju ostao sam zapanjen...predivno...
 
D

dalibor1982

Guest
ja ipak volim zabacit u vodu nego pucat u životinje
 
S

suky

Guest
Pozdrav kolege lovci,jeste li aktivni na forumu lovac.info,ako jeste mozda se i znamo :D
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
roko kaže:
vidi se da znaju ljudi posao...ja kad sam vidio kako te kuće izgledaju ostao sam zapanjen...predivno...
Da, sigurno ih more financije i gdje nabaviti materijal :) :twisted:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
turistički lov.....samo da znaš koja je to lova.....za vrijednost trofeje vepra mogao bi kupiti malo bolji polovni auto, nešto skuplji od svinje ti je jelen, srnjaka,,,,,,
 
V

Vujo

Guest
nego roko daj ti organiziraj neki ribolov tamo na uni dojdem sa ekipom!!!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
zašto ne...tamo malo kasnije, kad voda opane..narasla je ovih dana. Plovkarenje i lov na biovice,,,sa sedri, a kasnije roštiljada na Uni....ako šta uhvatite.....a ako ne, ja punim peku i trpam roštilj...vaša je pijača... :mrgreen: :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bome da....
što se mušica tiče..sa njima hvatamo klenove, zna biti lijepih primjeraka :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
hehe...neznam šta mu je,,čisto sumnjam da me nije skužio kada sam ga slikao, :scratch
 
D

dalibor1982

Guest
Obrisan neispravan link.




Obrisan neispravan link.


evo ljudi malo slika mene na dunavu kad sam čekao soma ali nisam imao sreče taj dan slabo je išlo
 

Najnoviji postovi

Na vrh