• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li ovdje lovaca i ribièa

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
eto,kad budeš išao,najavi se pa da te malo provedem po krajoliku...
 
R

ROKI

Guest
Ja sam pecaroš, a Bosut mi je ispred kuče. Å to bi mi rekli: živim pod Bosutom! Stavit ču slike uskoro da se to vidi.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Ipak ce nesto biti od ,,ciglane,, sto je brico pricao da su poslani neki papiri u Zg i da cekaju rjesenje za ciglanu da je preurede,bilo je tu nekada dobrih riba.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
bilo je barem sam tako slušao od drugih ali sada još par godina neče biti velike ribe
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
e zbog ovoga ja danas skoro izgubih psa
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
pas se nalazi na ljubimcima
 
B

Bobo

Guest
Brat i kolega isli nekidan na pecanje. Decki nisu poranili, jer su mislili da ce biti jedini na ribnjaku, kad ono ljudi koliko hoces :shock:

Kad je neko zadovoljstvo u pitanju, nema tu toplo-hladno. Ides i pecas ;)
 
M

mladen

Guest
ja sam lovac . i naj vise volim lov na divlju svinju . znal ko sta ozbiljnije o lovu osim ti pacova.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Koliko vidim ako i dobro vidim to je sačmarica zar ne ali šta če ti optika gore i mislim da ima i IC gore
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
nije sacmarica.toje 243...a ovo ti je nocna optika...a ako malo bolje pgledas na vrhu cjevi vidjet ces neki navoj..... :mrgreen: :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
da znam da je to IC uređaj ili za nočni lov a pušku si mogao i malo drugačije slikati da se bolje vidi.A o ostalom nečemo( navoj sigurno služi nekoj svrsi) :lol: :lol:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
sigurno tu našarafi tromblonski nastavak ako je krdo veprova na vidiku.Samo još fali vitlo na toj pušci da se ne mora silaziti sa čeke :D :shock:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
jd4755 kaže:
sigurno tu našarafi tromblonski nastavak ako je krdo veprova na vidiku.Samo još fali vitlo na toj pušci da se ne mora silaziti sa čeke :D :shock:
tako je imenjace
 

Najnoviji postovi

Na vrh