• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ima li ovdje lovaca i ribièa

D

dalibor1982

Guest
vujo svaka čast barem si ti imao taj dan sreče ako ja več nisam
 
V

Vujo

Guest
da se malo ja pohvalim imam ja i puno večih ulova "ono oko ko šaka" :lol: :lol: :lol:
samo nikada nisam ulovio soma :scratch
valjda me neče???
 
D

dalibor1982

Guest
ma ova godina je jako loša niti ja nisam imao sreče spremio sam pribor za soma ali na štuku ču početi sad iči
 
S

strongboy

Guest
ja sam i lovac i ribolovac...na lov sam poceo da idem od svoje 5-te godine,pamtim jos taj dan kad me je djed poveo sa sobom.od tada pa sve do djedove smrti isao sam sa njim uvek.svaki lovni dan smo bili u lovu, ne propustajuci ni jednog dana.od kad je preminuo, isao sam sam u lovu i to niz godina..al svremenom, divljaci je sve manje i manje, zabrane i ogranicenja sve vece i vece, tako da sam zadnje dve tri god izasao u lov samo nekoliko puta.aisao sam i sa djedom (to sam ga ja naucio) da ide sa mnom na pecanje,a i sa drugarima.al sad anemam vremena ni za to....al naravno to nikad nece da izbledi, ta strast ka lovu.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
imaš pravo...to je onaj mali vrckavi vražićak koji radi stalno,,,, meni je lov način odmora i opuštanja, a ako šta naiđe opet dobro...
nema bolje nego kad sjednem u čamac i pravac uzvodno po Uni pa na sedru pobrati malo trave i plovkariti...a pivica se lagano hladi u vodi...
a bome niti lov sa čeke nije loš..pogotovo u proljeće i ljeti, kad sve buja i vrvi životom ,,, ptice pjevaju a sunce zalazi...nešto predivno...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
aj jedno pitanje,,,za lovce,,,jel zna netko mozda kakav je ovo metak,,,za čega muje namjena?
IMG_4391.jpg
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
mislim da je to od brovinga 12 mm. jeli mu to olovni vrh ili čelićni, čini mi se da je netko ručno zgulio košuljicu
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Znači i ovdje bi se dala skupit naoružana grupa ljudi koja ide kroz šumu u birtiju.
Šala :lol: :lol:
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
to bi bilo dobro svi s puškama u birtije al bi se napili nebi morali niš platiti haha....... :partyman: :drinkers:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Daj čovječe uplašio sam se kad sam vidio sliku...kako je to uspio uhvatit???? Isuseeeee...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
neznam kako ali znam da se bolje roditi bez k...a već bez sreće ako imaš sreće i k...c ti naraste
Marko355 kaže:
Daj čovječe uplašio sam se kad sam vidio sliku...kako je to uspio uhvatit???? Isuseeeee...
 

Najnoviji postovi

Na vrh