• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bok! zanima me kakv je traktor yto 120 KS ili 90KS. Jer ga je kupio moj susjed pa me zanima kako služi jer možda ja kupim 120KS?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bilo je veliko zanimanje za njima na sajmu. Vjerovatno je cijena popularna. A ostalo će vrijeme pokazati ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kontam kaže:
Bilo je veliko zanimanje za njima na sajmu. Vjerovatno je cijena popularna. A ostalo će vrijeme pokazati ;)

pa cijena je 21000 90 ks s full opremom i neki vele da su se odlični pokazali
 
B

Bobo

Guest
CASE je 23 000 a JD 24 000. Oba su za 4 klase bolji od tog YTA, sigurno...

YTO ce ispasti dosta jeftiniji ako je 21 000 sa PDV-om, dok su CASE i JD +PDV ;)
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
CASE je 23 000 a JD 24 000. Oba su za 4 klase bolji od tog YTA, sigurno...

YTO ce ispasti dosta jeftiniji ako je 21 000 sa PDV-om, dok su CASE i JD +PDV ;)


malo morgen...to sam tako napisali...to je traktor gol ko covjek bez gača...a di je oprema...??
 
P

Poljodjelac

Guest
kikic MF kaže:
bok! zanima me kakv je traktor yto 120 KS ili 90KS. Jer ga je kupio moj susjed pa me zanima kako služi jer možda ja kupim 120KS?
Šta te zanima, ja imam yto 9O a prijatelj mi ima 120 pa ga mogu pitat.
On ga ima več 2 ili 3 god. a ja tek od 4 mjeseca .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
JA kolko asm skužio da kod mene u zadnjih mjesec dana 2 nova YTO-a stigla u selo :shock: a sad valda su dobri, a i vidit če se sa vremenom, a i sesva če vam moč reč ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Poljodjelac kaže:
kikic MF kaže:
bok! zanima me kakv je traktor yto 120 KS ili 90KS. Jer ga je kupio moj susjed pa me zanima kako služi jer možda ja kupim 120KS?
Šta te zanima, ja imam yto 9O a prijatelj mi ima 120 pa ga mogu pitat.
On ga ima več 2 ili 3 god. a ja tek od 4 mjeseca .

pa zanima me u usporedbi skojim traktorom je rangu i u čemu je dobar i kakve plugove može vuči kolko cola i brazdi i kakav je to traktor inače kad je raden po licenci fiata
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
zrine892 kaže:
Bobo kaže:
CASE je 23 000 a JD 24 000. Oba su za 4 klase bolji od tog YTA, sigurno...

YTO ce ispasti dosta jeftiniji ako je 21 000 sa PDV-om, dok su CASE i JD +PDV ;)


malo morgen...to sam tako napisali...to je traktor gol ko covjek bez gača...a di je oprema...??

nije istina! yto kojeg je uzeo moj frend ima klimu, 6 izvoda za kiper, uljne i zračne kočnice za prikolicu što znači da ima i kompresor, po želji uzimaš profilne gume ili standardne, te gornju automatsku vuču, zračno sjedalo sa okretanjem u stranu, i radna svjetla i radio s cd-om. jedino je bilo uz nadoplatu plivajuči sistem rada hidraulika i prednji utovarivač i to 90 KS za 21000E s PDV.
 
P

Poljodjelac

Guest
On sa 120 ks radi sa 3 brazde ,mislim da je vogel-not 14 coli i to bez problema, ima vučnu tanjuraču ( to ću ti provjerit
koji zahvat ) i u glavnom on ga ne žali a i ne radi sam sa njim nego ima i radnike koji ga voze i do sad se nije žalio.
Ja ti za svoj od 90 ks mogu malo reći , jer sam ja njega uze za međurednu obradu i uopće nemam za njega ni
plug, ni tanjuraču , ni sjetvospremač.
U glavnom traktor je jako okretan dosta je udoban, pregledan,jedino bi valjalo da je tiši i brži na cesti, dok za rad
ima dosta velik izbor brzina (ima i pužne brzine) i sve sun brzine sinhronizovane.
Od opreme sam dobio klimu ,sve tegove, dvije poteznice,radio sa CD i to je to
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ah a daj mi molim te još provjeri kakvu tanjuraču vuče i veliš da nije baš brz za cestu mislim jer ide 40km/h ili ne?
 
P

Poljodjelac

Guest
Ne, ja ti govorim da ovaj moj od 90 ks nije brz, za njegov ne znam.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ajde ga pitaj kad češ imat vremena pa mi javi i kolko ima rh njegov? pozdrav
 
Z

zrine892

Guest
kikic MF kaže:
nije istina! yto kojeg je uzeo moj frend ima klimu, 6 izvoda za kiper, uljne i zračne kočnice za prikolicu što znači da ima i kompresor, po želji uzimaš profilne gume ili standardne, te gornju automatsku vuču, zračno sjedalo sa okretanjem u stranu, i radna svjetla i radio s cd-om. jedino je bilo uz nadoplatu plivajuči sistem rada hidraulika i prednji utovarivač i to 90 KS za 21000E s PDV.


ma nee...nego sam htio reči za case i JD...te traktore reklamiraju po cijeni oko 23.000 eurai još + pdv-e..e kada si zainteresiran za takav traktor..dojdes tamo..a ono nista od opreme nema taj traktor...e sad biras...klimu,vučnu poteznicu,utege,radio-cd-e.kompresor,izvod za hidrauliku..i šta ti ja znam...onda kada se nakupi 30 000 eura i još + pdv-e...e baja pa ti misli...ali za yto znam sta sve ima ;)...
 
B

Bobo

Guest
Pitao sam na sajmu BAS ZA ONAJ TRAKTOR tamo s dva para hidro izvoda i klimom... sinhro mjenjac je standard, dovoljno siroke gume su na njemu standardno, i od elektronike je samo ukljucivanje prednje vuce i klima, te radio ako ga ugradis... takodjer su prednji utezi bili u toj cjeni, nisam gledao da li ima nazad u felgama, nije mi bilo ni na kraj pameti.

Covjek mi je obecao poslati prospekte od tih meksickih i indijskih "JD", pa me zanima hocu li ih dobiti ili necu...
 
S

Sesva

Guest
kikic MF kaže:
ah a daj mi molim te još provjeri kakvu tanjuraču vuče i veliš da nije baš brz za cestu mislim jer ide 40km/h ili ne?


Kiki ja sam provjril ide 27 cjelih nesto , iliti 28 km/h !!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
zrine892 kaže:
kikic MF kaže:
nije istina! yto kojeg je uzeo moj frend ima klimu, 6 izvoda za kiper, uljne i zračne kočnice za prikolicu što znači da ima i kompresor, po želji uzimaš profilne gume ili standardne, te gornju automatsku vuču, zračno sjedalo sa okretanjem u stranu, i radna svjetla i radio s cd-om. jedino je bilo uz nadoplatu plivajuči sistem rada hidraulika i prednji utovarivač i to 90 KS za 21000E s PDV.


ma nee...nego sam htio reči za case i JD...te traktore reklamiraju po cijeni oko 23.000 eurai još + pdv-e..e kada si zainteresiran za takav traktor..dojdes tamo..a ono nista od opreme nema taj traktor...e sad biras...klimu,vučnu poteznicu,utege,radio-cd-e.kompresor,izvod za hidrauliku..i šta ti ja znam...onda kada se nakupi 30 000 eura i još + pdv-e...e baja pa ti misli...ali za yto znam sta sve ima ;)...

aha sory nisam skuzio da pričaš o ovim drugima. da njima je dodatna oprema to sve što ima ytoa i u usporedbi s onim john deerom indijkim ili čiji več je jači duplo i skoro i ima više opreme od john deera a sad nek si bobo preračuna pa ne vidi :D :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Bobo kaže:
Pitao sam na sajmu BAS ZA ONAJ TRAKTOR tamo s dva para hidro izvoda i klimom... sinhro mjenjac je standard, dovoljno siroke gume su na njemu standardno, i od elektronike je samo ukljucivanje prednje vuce i klima, te radio ako ga ugradis... takodjer su prednji utezi bili u toj cjeni, nisam gledao da li ima nazad u felgama, nije mi bilo ni na kraj pameti.

Covjek mi je obecao poslati prospekte od tih meksickih i indijskih "JD", pa me zanima hocu li ih dobiti ili necu...

a dali ima kompresor, zračne kočnice, hidraulične kočnice,i 120 KS motor, gume naprijed 380 70 r 28 i zadnje 480 70 r 38 jer meni trebaju široke gume jer kod mene kad padne kiša voda stoji još 5 dana a kad su tanke gume odma počne kopati i prepadati i nije mu ikorištena snaga ako vuče prikolicu ili berač ili plugove ili nešto sl. jer brzo zglavi u blatu pa se možeš slikat više zato meni trebaju takve gume za moj teren istina da i one prepadaju al ne tolko i opet bolje se traktor lovi :D
 
S

Sesva

Guest
kikic MF kaže:
Bobo kaže:
Pitao sam na sajmu BAS ZA ONAJ TRAKTOR tamo s dva para hidro izvoda i klimom... sinhro mjenjac je standard, dovoljno siroke gume su na njemu standardno, i od elektronike je samo ukljucivanje prednje vuce i klima, te radio ako ga ugradis... takodjer su prednji utezi bili u toj cjeni, nisam gledao da li ima nazad u felgama, nije mi bilo ni na kraj pameti.

Covjek mi je obecao poslati prospekte od tih meksickih i indijskih "JD", pa me zanima hocu li ih dobiti ili necu...

a dali ima kompresor, zračne kočnice, hidraulične kočnice,i 120 KS motor, gume naprijed 380 70 r 28 i zadnje 480 70 r 38 jer meni trebaju široke gume jer kod mene kad padne kiša voda stoji još 5 dana a kad su tanke gume odma počne kopati i prepadati i nije mu ikorištena snaga ako vuče prikolicu ili berač ili plugove ili nešto sl. jer brzo zglavi u blatu pa se možeš slikat više zato meni trebaju takve gume za moj teren istina da i one prepadaju al ne tolko i opet bolje se traktor lovi :D


živa istina ovo sto kikic kaze , ja zivim blizu njega , zemlja je strasna kod nas kad je mokra ...
 
Na vrh