• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5106

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
samo da je malo maldji! ;)

'88. godište je tebi prestar traktor? Ja nikad i nebi kupovao traktor mlađi od toga...:lol:
Mora biti 80-ih i zemlja proizvodnje istočni socijalistički blok tada i tamo su se pravili najromantičniji strojevi...:p
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
dečki nema me dva dana na forum i vi dereta ko maksek po devizije,
temu bi moral preimenovati i tyunig IMT-a ili APN-a :roll: :roll: :roll:
ni sam ne znam

hod klipa je razlika između GMT i DMT i bez obzira što radiš na klip
ta razlika je uvijek ista.


ostali moderator ke sam ja jednini ili????
 
M

Miško 007

Guest
dečki nema me dva dana na forum i vi dereta ko maksek po devizije,
temu bi moral preimenovati i tyunig IMT-a ili APN-a :roll: :roll: :roll:
ni sam ne znam

hod klipa je razlika između GMT i DMT i bez obzira što radiš na klip
ta razlika je uvijek ista.


ostali moderator ke sam ja jednini ili????

Ma krivo sam se izrazio hod je isti nego je klip manji.. :rolleyess:
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
'88. godište je tebi prestar traktor? Ja nikad i nebi kupovao traktor mlađi od toga...:lol:
Mora biti 80-ih i zemlja proizvodnje istočni socijalistički blok tada i tamo su se pravili najromantičniji strojevi...:p

pa barem da je 90 - to godiste! :D
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dečki nema me dva dana na forum i vi dereta ko maksek po devizije,
temu bi moral preimenovati i tyunig IMT-a ili APN-a :roll: :roll: :roll:
ni sam ne znam

hod klipa je razlika između GMT i DMT i bez obzira što radiš na klip
ta razlika je uvijek ista.


ostali moderator ke sam ja jednini ili????

jbg i sam sam u raspravi reko počistim posle kad vidi vrapca nemrem ovde.
a čuj ti si papa štrunf postal ovog foruma.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
pa barem da je 90 - to godiste! :D

onda ti više ne valja... elektronika u zapadnim traktorima, drastičan pad kvalitete u bivšem socijalističkom bloku itd, itd. Bar je to moja percepcija jer gledam te stvari nekim drugačijim romantičarskim očima... :heart:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sistem kardana je za Brene mladje od '88. godine, one starije imaju nesto drugaciju (losiju) kocnicu.
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Sistem kardana je za Brene mladje od '88. godine, one starije imaju nesto drugaciju (losiju) kocnicu.

Meni se isto kardan stlno polako vrtio bez priključka ali sam ga mogao zaustaviti rukom tako da tu nisam vidio problem. Trn je bio na 1000 o/min.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
Nemoš regat, kapiši.

pa znam čitat, a i ovako se takvi rjetko regaju, jer služe samo za teže poslove a jako rijetko za transporte, vidio sam nedavno nekakvo čudo od IMT slično BRENI ali ima nekav V 6 MB motor i sa svake strane auspuh,, prava mrcina
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Jesi to vidio kod "susejda"? to je 5170.
A onaj sa linka nije 5106 nego 5100 koliko ja znam.
traktor šestak,bez prednje vuče,jedino ako mu je kardan ispravan,dao bi se iskoristit, :) .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
takav traktor bez prednje vuče.....neznam koliko bi bilo koristi od njega, a i gume su loše.....da ima papire, cjena bi bila ok, al ovako......danas ima kontrole prometa koliko hoćeš.....i neisplati se s tim zafrkavati.......možda samo za djelove, za BOBU......
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Nemoš regat, kapiši.

onda se taj traktor više nikad ne bi mogel registrirati?
:scratch Nije baš tak...
odeš k javnom bilježniku sa svjedocima da je traktor tvoj, daš broj šasije i još par podataka... ne kužim u čemu je problem ako su izgubljeni papiri.

Meni su takvi veliki imt-i 5100 bez prednje vuče dosta zanimljivi, jedino imam premalo zemlje za tak nekaj:oops:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
onda se taj traktor više nikad ne bi mogel registrirati?
:scratch Nije baš tak...
odeš k javnom bilježniku sa svjedocima da je traktor tvoj, daš broj šasije i još par podataka... ne kužim u čemu je problem ako su izgubljeni papiri.
Da su oni izgubljeni nebi bil problem, problem je kaj su oni još u evidenciji (najvjerojatnije) ;)
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
Jesi to vidio kod "susejda"? to je 5170.
A onaj sa linka nije 5106 nego 5100 koliko ja znam.
traktor šestak,bez prednje vuče,jedino ako mu je kardan ispravan,dao bi se iskoristit, :) .

tako je, od Sabe, u biti tako sam i mislio 5106 ima prednju vuču a 5100 nema i ovaj drugi od Sabe je 5100
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Da su oni izgubljeni nebi bil problem, problem je kaj su oni još u evidenciji (najvjerojatnije) ;)

ha zbilja, bit će da se kradeju te brene na veliko, pomama za tim, pa i Bobu je ganjala policija čim su ga vidli da praši vu takvom stroju ne? :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Niko nije rekel da je ukradena. Možda samo nije otpisana :scratch
 
Na vrh