• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5136

B

Bobo

Guest
Mogu ti dati moj broj telefona ali ne znam s kojim ciljem?

Covjek koji to radi nije iz Rume nego iz Sremske Mitrovice ili nekog sela pokraj. Nije on jedini koji to radi ali je jedan od blizih granici i svakog 3. je na vasaru u Rumi. Njegov broj nemam ali mogu ga nabaviti kroz par dana pa ti posaljem...

I ne otvaraj novu temu za svako pitanje nego pisi u postojecim temama...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
bem ti temu di nema slike od stroja...samo imaginarno znam o čem se priča.... :oops:
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
A IMT ko IMT...u kabini buka da ti uši otpadaju nakon smjene, motor kao motor dobar. Mjenjač mu slaba točka al uz pametno teranje mogao je durati neko vrijeme.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Rakovica 125 puno bolji stroj s zf mjenjačem i prednjom vučom te hidraulikom bosch ali kabina nepregledna,bučna,užas.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
A kome treba toliki traktor tesko da ce uzet imt-a ili ga je vec zamjenio s necim novijim i udobnijim. Zato ih ni nema. Jedan samo viđam u kraju ali ni taj ne radi nego stoji ispod oraha.
Kazu da ih zovu brena zato sto puno trosi, a malo radi 😆
Mislim da ih jedan novi od 110 ks i 4 cilindra šije dnevno po učinku
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Lijepo pjeva, malo radi i puno troši...😀

Ma to je stara krama, al ne boji se dan danas potegnit kad zatreba
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma sve to stoji, meni nekak ide po glavi da bi mi bil dobar za šumu samo, za drugo ga nebi trebal. Jer nisu skupi kak vidim. A mrcina izgleda.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
@Kupljenec ovaj u mom selu samo i ide u šumu, ali sam vidio da je bio prepolovljen u dvoru jednom, nisu to izdržljivi traktori za silovanje po šumi (diff, getriba).
@NEWHOLLAND točno je to i moje neko razmišljanje. Ko ima stvarne potrebe za 105ks ili 130ks traktorom da ga iskoristi maximum, taj ima kud i kamo bolji traktor. Još bože pomozi da on troši i nije udoban ali kao ne kvari se pa ga imaš. Ali ovaj uz potrošnju i neudobnost i buku se još i kvari.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma sve znam, ja bi ga koristio samo za svoje potrebe, nikakve usluge ili neznam kaj. Siguran sam da bi mi bil odličan. Nove gume stavim i nema brige mislim. 2do3 put godišnje za šumu bi mi trebal. Čak gledam i 5170, al njih nema.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Kaj bi ti rekel, koliko vidim ljudi po 70tkn traže za takve traktore. Ja bi si za tu lovu JD 3640 radije kupil.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma ja bi zel neku staru kramu da šerafim po njemu, najde se i jeftinije, meni netreba traktor, imam ga, al ovo iz zajebancije bi uzel. Pa slagal doma pomalo.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Kaj će ti 5170 pa to je za table od 10 hektara pa nadalje

I 5136 bi bilo najbolje upregnit na tablu kilometar dugačku ušaltat u brzinu i fićukat okolo, šuma bi ga dotukla za par dana
 

Najnoviji postovi

Na vrh