• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5136

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa vidiš kaj velim, 2do3 puta godišnje snjim u šumu, za drugo ga nebi trebal. Mislim netrebam ga ni sad, ali bi mi dobro došel.

Pa ja kad nekaj kupim ja to ne prodajem😂
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ima ga jedan u šumi 5106 i belarusa nekog velikog.
Ali traktori su utegnuti kao novi.
To se ne vidi svagdje tako uredan stroj.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Netreba ti takav traktor u šumi.. kupiš 577 i vitlo i radiš 5x puta više nego sa brenom
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki nismo se skužili, znači ja bi ga uzel samo zbog zajebancije, jer mi močno izgleda. Meni je i 539 previše, al ovaj veliki mi se sviđa jer opako izgeda. Zvuk ima močan.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Aaa zvuk...zato ga i zovu brena, baš lijepo pjeva...meni svi šestaci imaju poseban zvuk
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Imaju ali čemu da bere prašinu.
Da se ima novca uredit ga i nek stoji u garaži.
Samo je to skup sport.
I dijelova nema baš.
Gdje budeš dio našao dobar.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Dečki nismo se skužili, znači ja bi ga uzel samo zbog zajebancije, jer mi močno izgleda. Meni je i 539 previše, al ovaj veliki mi se sviđa jer opako izgeda. Zvuk ima močan.
Iz zajebancije ugradiš zvučnike u 539 kad buš ono grijanje slagal pa buš barem u toplom slušal brenu kak pjeva
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Pa dobro kaj se to pokvari na svakom traktoru? Pa kvari se ak se traktor ne gasi
Ko i alat kojeg si ti danas spominjal.
Ti koji puno radiš svaki dan imaš neki lom, neko ko ne radi ne trga tolko, ali kad radi opet se nekaj strga...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Kupi ga, naj se puno cjenkati i izbijati cijenu. Možda ti je to prilika života.
Gore na njemu je utega za koju tisučicu.

A onda bumo i mi znali jel to bila pametna investicija ili pušilica.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prije pušilica😂al kak si neki dan ti napisal, u nekoj temi, da si dal jučer 2000, danas 200 i tak, nek ti stoji na tavanu, tak bi i ja kupil nek stoji doma za prvu silu. A trebal bi ga par put na leto samo za šumu, za apsolutno niš drugo ga netebam. Mislim gledam dupljaka a ovi su najjeftiniji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh