• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5170

  • Temu pokrenuo NESICRADIVOJRAKA
  • Datum prvog posta
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Poceo sam da radim u firmi na traktoru IMT 5170.Dali ima neko da se razume oko tog traktora
 
B

Bobo

Guest
jak motor, dobra hidraulika, ako se presili u redu, diferencijal zna stradati...

Sto te tocno zanima? mozda nesto mogu pomoci...
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Konkretno motor svi koje sam video imaju OM 401 a moj OM421 koja je razlika. Majstor koji me je ucio da vozim kaze da je jaci od maseja 220 konja.
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Ima na you tube moj video samo ukucaj imt 5170
 
B

Bobo

Guest
Dok god je mercedes, nemas brige, a to sto majstor prica, objesi macku o rep, jer "majstor" OCITO nije vozio bilo koji drugi traktor osim toga i prica pizdarije...

Mozda ima vecu vucnu silu, jer je tezak ko dva massey-a, pa zato, al sto se snage motora tice, majstor prica gluposti...


Velika boljka tih traktora je slab diferencijal. Kad jace otpustas kvacilo pod teretom, to jako lomi diferencijal, Recimo kad se s tanjuracom zaletis, pa ju naglije spustis u zemlju, to neki traktori mogu podnijeti, dok ovaj bas i ne...

Meni jedini poznati lijek ovome problemu je montiranje konusno-tanjurastog para sa starijih JD traktora i tad svi problemi s ovim traktorom nestaju. malo paznje prilikom rada i ici ce bez problema.

Da se razumijemo, iskustva s ovim traktorom nemam nikakvog, ali znam da svaki IMT jaci od 5136 pati na diferencijal, i da se tu treba obratiti malo paznje a sve ostalo kao takvo je neunistivo na njima...

Sto se video clipova tice:

naljepnica je najjaci dio traktora ;) a sto se tice brzine od 50km/h ne znam na koju si to foru izmjerio, al taj traktor toliko ne moze ici. Ide cak i sporije od 40km/h, a to se i vidi koliko "brzo" prolaze crte na cesti...

Sve u svemu, samo polako s njim i radit ce on dugo dugo...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stvarno mrcina od traktora :shock:

[youtube:3e09ubvq]r7B5UtRuC_I[/youtube:3e09ubvq]

[youtube:3e09ubvq]ZORCFPqk6b8[/youtube:3e09ubvq]

sta tocno radis s njim? sta je ono na 1. snimci,valjak neki?
zasto ima naljepnicu 5270?
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Nisam mogao da nadjem nalepnicu od njega.Sto se tice majstora on je terao taj masej 5 godina a radio je 17 godina sa raznim traktorima na ekonomiji.Nepati od konusno tanjirastih nego menjac.Merili smo tako sto je kolega isao iza mene sa automobilom.A dali se razumes oko elktronike bosove on je ima.
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Sa njim sam radio sa tanjiracom Tara mislim da je sa 36 tanjira,Plug kliverland sa 5 glava,Valjak sa nabijanje jezera,Rasipac akord a najvise transport.Naj vise sam vukao 36 tona sa dve kamionske prikolice.
 
B

Bobo

Guest
Od koga god sam cuo da je radio s tim traktorima po kombinatima na svakom je konusno- tanjurasti mjenjan par puta... Znam i za covjeka koji je uzeo zupcanike i isao od trgovine do trgovine i pitao :"Jel imas ovakve zupcanike" kad su ga pitali od cega su, nije htio reci i na taj nacin pronasao iste zupcanike od nekog JD traktora i od onda nema problema. Koliko mi je poznato da MF zupcanije nije nasao, pa je zato isao traziti okolo...

Sto se tice mjerenja autom, objesi macku o rep, vidi se iz aviona da ne ide 50... I ja sam 549 mjerio autom, pa "ide 40"... Auti lazu
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Nabijam zemlju na jezeru.a nalepnic nisam mogao da nadjem.
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Moguce da su i ode promenjeni jer je kupljen polovan.A mi smo prepravili da se prednja vuca pali manuelno po potrebi.Ja sam cuo da diferencijal cuva bosaova elektronika.A dali znas zasto ima izlaz kardana sa 12 a ne sa 6 nutova.
 
B

Bobo

Guest
takav kardan je samo za prikljucke koji se vrte na 1000 okretaja tako da kardan od sporijeg stroja tu ne mozes staviti bez posebnog adaptera.

Vise zubaca znaci vecu kontaktnu povrsinu, sto ce reci da takav kardan moze podnijeti vise opterecenja.

Sto se tice preradjivanja ukljucivanja prednje vuce, to je vrlo pametan potez...
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Nasao sam na otpadu prednji kraj od Imt 5173 sa hidraulikom i kardanom sa hidro pumpom za 500 eur.Dali bi se to isplatilo da uzmem i dal je to korisno sta specijalno traktor dobija sa tim.
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ne znas koliko prednji hidraulik vrijedi, dok nisi s njim probao raditi nesto... Recimo u tanjuranju naprijed okacis neki valjak da dodatno usitnjava zemlju. Em ces se udobnije voziti po njivi, em ce zemlja na tom mjestu biti bolje uradjena. Recimo mozes naprijed kopcati neki veliki tarup, posto to cudo ima i kardan, mozes kopcati bilo sta...


Al kako razumijem da traktor nije tvoj, pa ne znam zasto bi na tudji traktor kupovao prednji hidraulik i kardan?
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Pa gazda mi je predlozijo jer on bi teo da sto vise operacija radi.
 
N

NESICRADIVOJRAKA

Guest
Mi smo pravili na Belorusu da moze mo ispred staviti valjak a nazad kosacicu za vocnjak.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a kako taj hidraulik tvornički rađen ili ručni rad? od kud si ti točno
 

Bosilje

Član
Tu od
4 Stu 2009
Poruka
90
NESICRADIVOJRAKA kaže:
Poceo sam da radim u firmi na traktoru IMT 5170.Dali ima neko da se razume oko tog traktora
ma to je 0 od traktora...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Bosilje kaže:
NESICRADIVOJRAKA kaže:
Poceo sam da radim u firmi na traktoru IMT 5170.Dali ima neko da se razume oko tog traktora
ma to je 0 od traktora...
Obrazloži zašto da i mi znamo
 
Na vrh