• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 533 problem hidraulike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Imaš pravo, idem ja to počistiti.
Fala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Uvijek, čak i kad zrna kukuruze zbrajaš, dijeliš i množiš 🤭 ;) ;)
Od sad u video idu samo božje riječi. Na meši se ispovjedim i onaj gore sve prašta :ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Tata je do sad riješil večinu problema s kojima sam se susrel.
Vjerujem da bu i ovaj, ne brigaj. Svejedno hvala ;)
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
73
Imam IMT 539 bez ikakvih dorada na hidraulici. Kupio sam malčer koji ima hidrailični pomak tj. dva crijeva za priključak. Gledao sam kod Rosi Teh-a što ja moram kupiti odnosno napraviti da bih to stavio u funkciju pa mi baš i nije jasno. Trebam li ventil IMT 480 ili IMT 481 ili oba. Molim pomoć i objašnjenje.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
Ak nije kasno, ovo ti je najbolje rješenje za tvoje probleme, uz ovaj ti ne treba ništa više,
jedino ako ne želiš izmjestit razvodnik negdje na blatobran ili sl. onda uzimaš ovaj zajedno sa bilo kakvim običnim razvodnikom za dvoradni cilindar.
Povrat ulja možeš uvalit na poklopac hidraulike sa lijeve strane ima jedan čep.
 
Posljednje uređivanje:
  • Like
Reactions: H&S

Najnoviji postovi

Na vrh