• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 533 u delove.

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
Pozdrav svim kolegama poljoprivrednicima.
Prvo da vam pozelim srecnu i rodnu 2008 godinu.

Interesuje me da li mozda znate neli link sa kog se moze skinuti uputstvo za odrzavanje imt 533 i za njegovo "rasturanje" do poslednjeg srafa?

Hvala svima. Poz
 
Č

Čugi

Guest
Pozdrav Dare i dobrodošao na forum!
Imam je kat.rez.delova, u njemu su ti detaljne slike svih sklopova, ako hoćeš poslaću ti mail-om, samo mi reci da li na onaj sa tvog sajta ili neki drugi.
 
M

Mata imt 540

Guest
e kad ste vec kod rastavljanja može pitanje ima li ko od imt 540 kakvu knjigu ili kakve skice pa ako nebi bio problem da mi se posalje zahvaljujem unaprijed.....p.s. evo moj mail...( maximus88@net.hr) hvala jos jedamput.....
 
Č

Čugi

Guest
Veliko je za mail, čim okačim na net poslaću ti privremeni link.
 
Z

zoran

Guest
Čugi kaže:
Imam je kat.rez.delova, u njemu su ti detaljne slike svih sklopova, ako hoćeš poslaću ti mail-om, samo mi reci da li na onaj sa tvog sajta ili neki drugi.

Ajde molim te pošalji i meni ako nije problem, hvala.
zoran1980@net.hr
 
Č

Čugi

Guest
Još sam ja i mogao zaraditi na ovome! :mrgreen:
Muka je kad treba a niko neće da pomogne, meni su trebali i kad sam našao morao sam ih platiti, jer ih nisam od poljoprivrednika nabavio nego od nekog majstora. Samo mi seljaci, poljoprivrednici, paori ili bilo kako već se nazivali, jedne druge razumemo i moramo se pomagati, niko nas drugi ne gleda....... :?

Za kojiti traktor treba? 533?
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
Čugi kaže:
Još sam ja i mogao zaraditi na ovome! :mrgreen:
Muka je kad treba a niko neće da pomogne, meni su trebali i kad sam našao morao sam ih platiti, jer ih nisam od poljoprivrednika nabavio nego od nekog majstora. Samo mi seljaci, poljoprivrednici, paori ili bilo kako već se nazivali, jedne druge razumemo i moramo se pomagati, niko nas drugi ne gleda....... :?

Za kojiti traktor treba? 533?
Pa ako se mi ne pomazemo, onda smo tek gotovi. Vidis da za seljake niko ne brine, sem pred izbore :evil: Ako imas i za Rakovicu 47 iz 2003. dobro bi doslo, za ne daj Boze :)
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
Ako neko kojim slucajem vozi Nivu, mogu da mu dam sve o njoj, u sraf.
Sry 4 off :mrgreen:
 
Č

Čugi

Guest
@zoran, poslato ;)

@Dare, imam u planu da kupim Nivu pa ti se javljam ako uzmem polovnu :mrgreen:

MOJ 500-ti POST!!! :D :mrgreen: :D
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
Čugi kaže:
@Dare, imam u planu da kupim Nivu pa ti se javljam ako uzmem polovnu :mrgreen:
Obrisan neispravan link.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Ad kud se može skinuti?
Nije da me zanima IMT, no volim imati stvari za svaki slučaj.
 
Na vrh