• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kad ti taj Kinez dušu ispusti još buš ti na koljenima klečal ispred svoga nevaljalog Ferca :icon_wink:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Zato on mirno ceka u garazi da ovi Kinezi(svakako sam za njega i prikolicu,oboje novo,da para kao za jednom malo boljeg 539) pocrkaju pa da nastavi gdje je stao. Radi on pomalo jos uvijek,tek toliko da ga ne moram paliti onako naprazno da malo odradi.
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,204
Cini mi se da bi ovo mogla biti teska jesen za moje 2 539-ke..
Blata ko u prici, a beraca bude trebalo vuci, bude drz nedaj..
Al sad idu obadva na provjeru dizni i ventila i jos nekih sitnica pa da budu spremni, a mozda ovoga koji bude bral i prekolimo zbog zamjene semringa na radilici, a mozda i ne do godine, kak bude volje..

Muku muce i oni i ja skupa s njima.. :(rofl):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da je kod tebe dosta ravno ali ova kiša kak da se urotila protiv nas jel imaš lance za nedaj Bože ??
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,204
Pa ravno je, al kaj to vrijedi kad je po polju zivo blato.. Danas idem po travu za krave i traktor na ravnoj livadi propada..
Nemam lance, al ako bude sila bude se moralo nekaj nabaviti..
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Žali bože su i lanci kad berac tone u blato a tarup mlati po zemlji(blatu). Tak je nama znalo biti. To je muka a ne posel. Pogotovo smo mi tu ove godine naje*ali. Kod nas je teška nepropusna zemlja. To bu blato katastrofa, a u šumu po drva ne znam kak bumo išli.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zna se gde se pesu lan veže, za vrat, a napred ide labudica koja bu to sve skupa potegnula :(rofl):
Teška jesen je pred nama :(whew):
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
539 ima i sa klipnom pumpom :icon_wink:
Veči potrošač (neki vele da je ko protočni bojler), bolje podnosi zimu u odnosu na 533 i za nijansu jači.
Ljudi koji imaju oba se kunu da je 533 bolji stroj.

znači valja imat 533 bez kabine i 539 s kabinom :icon_smile:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kaj ja znam, izgleda da nevalja ni jedan, ali ja bi rado imal oba. Nek se nađu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da nekaj fali IMT-u 539 nebi tukli po 6000-7000 radnih sati do generalne, a posle generalne još pol toliko :)
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Da nekaj fali IMT-u 539 nebi tukli po 6000-7000 radnih sati do generalne, a posle generalne još pol toliko :)

E svaka čast na ovom odgovoru, ovo mi je jedan od najboljih odgovora i u potpunosti se slažem sa tobom!
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Drugi stupanj kvačila mi nije uopće odvajal pa sam ga podesil prema uputama s foruma...
Sad super odvaja, bez problema i krčanja uključim kardan al mi se od onda teže mjenjaju brzine...krči ko blesav...
Dal sam mogo kaj shebat kod štelanja ili je vrijeme za novo kvačilo?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
To su dobri traktorici za te pare i za to koliko su vecinom stari a to je u prosjeku 30 godina i više. Dijelovi su jeftini. Ne kvare se pretjerano, barem moj 533. Dal sam za njega 8000 kuna prije dve - tri godine. Metnul sam novu struju jer je opce nije bilo i to je to. Za ovo kaj ja radim oko košnje i pospremanja sijena i kaj si drva iz šume dopeljam ja zadovoljan i prezadovoljan. Znam da je star i da teško pali dok je hladno ali ipak sve odradi. A ako mi se sprdne iduce godine napravim generalku pa sam miran godina i godina.A ko hoce udobnost, klimu, i ostale pi*darije nek skešira malo vecu hrpu €ura za đonija pa nek uživa.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Gajtan kod nas u Bosni tesko da se nadje ispod 2500 € iole ocuvan 533,a 539 se krece od 3000-5000 €. To tvoje je nesto pravo jeftino.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Kod vas je to pravo skupo onda, dobar 533 košta i kod nas oko 8000kn, ostalo su pretjerivanja i tko će danas nekome vjerovat da je napravio poštenu generalku?

Moj 539 je kupljen rabljen prije 20-ak godina, nikad otvarana mašina, kada sam ga kupio imao je 2500 rs i nije radio sat, otad je natuko sati i sati rada po raznim vukojebinama i sad je tek zreo za generalnu, ulje curi na iberlauf ali još i dalje radi, kad je hladno malo spreja i kreše.

Sve su to zastarjeli strojevi, ali reći da nisu pouzdani, to nije istina.

Istina je da bi morao biti mađioničar da ih odražavaš uvijek 100% ispravnim, da niegdje ne kapne koja kap i slično.
 

Najnoviji postovi

Na vrh