• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ne znam, jednostavno ti ono za Ursusa ne mogu povjerovati. Jedino ako nisi pomješao 355 i 335?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Garant, nema šanse da kod velikog ponestane snage.
On to vozi i još IMT-a vleče za sobom
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
f6y0MpOgKoopslw90m5aJQUUo1_500.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moj 542 ima stalno na prvom kraju nosac utega tezine 40kg i km22 u transportu ga ljulja a sad da 533 samo malo zeza transport mi cudno @Gajtan jel ta tvoja rasipana roto kosa na prodaju buduci da kosis zadnjom??
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ne znam, jednostavno ti ono za Ursusa ne mogu povjerovati. Jedino ako nisi pomješao 355 i 335?

Krivo sam napisal a nisam skužil. 335 je u pitanju. @ MUHA, slobodno ispravi ako ti se da ono na prošlom postu jer se budu sad svi napikavali na to.

Moj 542 ima stalno na prvom kraju nosac utega tezine 40kg i km22 u transportu ga ljulja a sad da 533 samo malo zeza transport mi cudno @Gajtan jel ta tvoja rasipana roto kosa na prodaju buduci da kosis zadnjom??

Tebi cudno ili ne mi smo kosili s njom 6 ili 7 sezona, nisam sad tocno siguran.

Kosa nije moja nego ujakova ali možda bi ju i prodal, mogu pitati ako te zanima. Samo ne znam kaj buš s njom jer je skroz u banani. Mislim cak da ima dvije ako se ne varam jer su probali od dvije jednu napraviti ali nekaj nije pasalo.

@ IMT555, nerado ovo priznajem ali istina je. 533 kosi bez problema sa 165 bubnjastom kosom ali sa IMT kosom 165 nemre kositi. Guti se i nemre ju terati. Ako je jako gusta trava i 558 ju osjeti u drugoj brzini kad mu negde naleti.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam probo kosu kopcat na 533 jer je prodan puno prije nego je kosa dosla al znam kak mi 542 ljulja a on je dosta tezi na prednjem kraju nego 533 zato mi cudno jedino nisam ja reko da nemoze malac to pitaj ujaka interesant sam ja za obje kose!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Opet membrana ac pumpe na 539. Šta da sada radim, ne isplati se više kupovati membrane, ovo je već negdje 5-6 u godinu i pol. Ima li kakva pumpa nova, ali da valja?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
To mi nikak nije jasno. Kak ti te membrane tak odlaze..... Ja jos nisam niti jednu menjal a niti moji nisu na svojem menjali vec godinama. Pretpostavljam da ti ne valja pumpa kad tak odlaze membrane
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Nisam ni ja mijenjao 20 godina, pa eto kada je otišla ta, ove nove ništa ne valjaju, bio sam stavio i novu pumpu, ali pumpa se raspala, pa sam našao neku staru pumpu, vjerovatno što je bila prva ugradnja na 539 i eto i dalje odlaze.
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Motor na 533 dok mi se malo ne ugrije sam si dodaje gas i dosta dimi na auspuhu, promjenjena je membrana na bosch pumpi sto je majstor mislio da je zbog toga ali on i dalje ne radi dobro, e sad si ja mislim da su dizne zaštopane, ili nešta, zamolio bih vas za pomoć
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Cjev od sauga (ona metalna kaj na usisnu granu ide) je predpostavljam čitava?
Lufta na leptiru gasa?
Predpostavljam da je unutra sve poklopčano?

Ako je to sve u redu onda pumpa k Bošisti ili se malo poigrajte s onim šarafom (ključ27) na poklopcu membrane
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Nije, imal sam takav slučaj.
Kad je hladan ide od nule do 1500 i tak dok se ne ugrije.
Kasnije radi kao sat
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Nije, imal sam takav slučaj.
Kad je hladan ide od nule do 1500 i tak dok se ne ugrije.
Kasnije radi kao sat

Od mojeg susjeda je takav u biti njegov se zaletava ak mu stavi das na nekih 700-800 obrtaja onda leti do 1100-1200 (ne dimi ništa posebno) i tak radi pol minute i dalje ko vura
Tak je radil prije generalke i poslije iako se već polako priprema za drugu..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Od mojeg susjeda je takav u biti njegov se zaletava ak mu stavi das na nekih 700-800 obrtaja onda leti do 1100-1200 (ne dimi ništa posebno) i tak radi pol minute i dalje ko vura
Tak je radil prije generalke i poslije iako se već polako priprema za drugu..
Da se to malo poštelati na onom šarafu kaj sam spominjal, ali treba pripaziti jer se može dogoditi da mu oslabi kočenje nizbrdo.
radije to ostaviti nekome ko zna i ima s čim
 

Najnoviji postovi

Na vrh