• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kaj pa ti je to...znam jednog kaj je isel u kutinu s traktorom po berac haha
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Dopeljaj ga sim k mojem mehanicaru ;)
Samo k Tinekovom mehaničaru s njim.
Pa ti bu izgledal posel kak i na Tinekovoj makini, to je sigurno onaj kaj je ležaje s švas aparatom popravljal :icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:


picture host
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kaj s tim? tu bi trebal iti lajtung za grijac
...a ak ne valja mehanicar zakaj ima puno dvoriste auta i traktora?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako ništ drugo trebalo bi s drotom zavezati .......
Ne, ja nisam rekel da on nevalja, nepoznam čovjeka i nemogu suditi njegov posel, ali ako je to onaj kaj sam ga gore spomenul (onaj varioc) onda nije ni čudo da ima navek pun dvor.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Na kraju te cijevi je čep

d5c309fa6c407c48591cc18d4819c9b3.jpg
8f046554ec51eeb5615c3994afb0e801.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Šteta, da si ga za cjev usisa zavezal mogel bi kao odušak poslužiti..

Sinek, na strani rezervara je priključak na koji dolazi lončić s razvodom sa tri priključka. Na jednog dolazi izvod za grijač, jedan je povrat u rezervar, a na trečeg dolazi povrat iz filtera. Kod tebe toga nema i možda se nekad upitaš zašto membrana AC pumpe ne potraje predugo .....
Na tom navoju priključka i na tom crevcu kaj ste gore nataknuli ti curka nafta jer se vidi da je sve masnjucavo, mada nije strašno jer očito se slabo šupče u rezervaru .....


Edit, tek sad vidim slike.
To ti se bu sve vužgalo, prošeči cvikcange po toj instalaciji
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
sta se događa sa mojim ferkom imt 539 od kako je kupljen 87 godine novi frflja pod maljim obrtajima kod opterečenja se cuje tok tok al ne mehanicki zvuk u motoru nego kroz auspuh inače radi sve ok
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
Svi mi govore da čudno radi

zakaj mi je bacil ulje na uspuh to mi se sad prvi put dogodilo jel moguce da sam ga previse nalio a i na mjeracu ga ima preko max
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
kad se sedam litri ulja nalije onda se na mjeraču od riječi max na suhom ostane samo slovo x. Takva je barem moja opservacija kod promjene ulja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh