• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Oči u oči ;)

699084863cfe6da570671bc329aefabd.jpg
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ne, s bosch filtrom, precizno izmjerena količina sedam litara. Od proljeća do sad već mogu pročitati cijelu riječ max :icon_sad: bit če da malo kapne tu i tamo :icon_rolleyes: ili ga mašina potroši
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Jedna informacija ili koristan savjet:
Mome bratiću 539 dobro radi, mislim pali, prima gas, vuče ali se čuje neko kvrckanje - struganje u motoru. Jedan majstor a njegov prijatelj skidao glavu i radio, regulirana PVP i opet isto (neću pisati koliko je uzeo novaca, ali nije malo). Bio drugi majstor i kaže da je glava, ali zbog cijene nije radio. Treći ponovo regulirao PVP, naplatio, a ono isto, a za to vrijeme bratić ponovo radio glavu. Nakon navedenog traktor odvezen kod trećeg bošiste koji je otklonio kvar.
Elementi u PVP su strugali i zvuk se prenosio na motor i to je koštalo 1500 kn.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma doso sam kolegi na pivicu i dogovor za posao...treba gnoj vozit
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek kaj te zezaju za struju ?? Ja znam da kad budeš jako veliki dečko savladati ćeš ti sve tajne struje samo polako !!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Poznal sam ja jednoga kaj je imal pun dvor strojeva.
Rekli su da je mehaničar, a zval se Leško... :D:
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
ne, s bosch filtrom, precizno izmjerena količina sedam litara. Od proljeća do sad već mogu pročitati cijelu riječ max :icon_sad: bit če da malo kapne tu i tamo :icon_rolleyes: ili ga mašina potroši
ja sam pretjero sa uljem
jel moguce da ga kroz auspuh baci
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
to mi se nije dogodilo odmah dok sam ga upalio nakon 3 mjeseca sta nije radio bacio je ulje na ler gasu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Obično baci na mjerač ili odušak, ako nije poštopan.
Ovo na auspuh mi ne miriše na dobro.
Probaj ulje dovesti u normalu, po mogučnosti novo pa onda prti razvoj.
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
koja je cijena dijelova za komplet generalku za imt 539 ko je najpovoljniji a da su dijelovi ok da nisu šrot
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Danas je sve šrot u odnosu na prije.
Ima samo malo kvalitetnije i malo manje kvalitetno. Indija ili Srbija bude sredina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh