• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ti znaš bolje kak tebi paše, ali to ti nebu dalo snagu raspuhanom motoru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
8x1 i lopata cementa gore na mešalicu, da bu masniji
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino izvana felge nejde betona ko s unutarnje strane,felge dole i zalijaj s betonom,al trebalo bi ga armirat jer na dva sarafa beton bu kad tad pukel.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ma neee tak.
Napuni gume betonom :D:
Netreba nikaj armirati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma neee tak.
Napuni gume betonom :D:
Netreba nikaj armirati.

Bude mu guza skakutala po sicu bolje da stavi pol betona a pol pur pjene :icon_mrgreen:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Tino okani se corava posla. Ako mozes nadji olova i napravi kalup i izlij tegove. Ti betonski kako god da ih armiras ce ispucati od trenja i zabadava si radio. Olovni tegovi ce ti biti mali ali zato 3 puta tezi od betonskih
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
A da ti lepo staviš šalung i zazidaš mu kabinu? Gore deka umjesto krova.... to bi ti bilo pol tone. Em imaš kabinu, em uteg.... sam ne znam kak ide s građevinskom :icon_rofl:

Još malo crijepa na krov...

house-pickup-truck-by-Dru-Bloomfield-At-Home-in-Scottsdale-thumb-280x210-6634.jpg


:mur:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
ne pase crijep za krov,kuckat ce u toku voznje pa ce narusavati vozacev mir. mislim da je lim bolje rijesenje
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
neznam jel pašu na fergusona, al viđao sam od ursusa po njuškalu jeftino prednje utege što idu u felgu
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino to nemre biti u plavcu,nego iz tvog "novog"" rezervara.
Kad bus imal sluz i talog tekuci druge boje onda je iz plavca.
Otkad stavljam castrol aditiv nemam u casici taloga,ni od plavog ni od loze.:8)::8):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bome dobro velis poluproizvod,svaki tank je drugacije boje i mirisa.
Loza je carica za plavac.
Ili euro diesel BS...
 

Najnoviji postovi

Na vrh